co do oczyszczania twarzy?

  • Autor
    Odp.
  • kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    próbowałam toników i mleczka a ostatnio odkryłam piankę oczyszczającą do cery tłustej z mary cohr jest żwietna szybko usuwa pozostałożci po makijażu odżwieża i głęboko oczyszcza.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Temat jest dożć mylący… oczyszczanie, mycie twarzy czy demakijaż?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No własnie Pilling czy codzienne oczyszczanie twarzy?

    MalaMi13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Do codziennego oczyszczania twarzy używam pianki antybakteryjnej z serii Anti Acne-kupuję ją w aptece i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂

    fammefe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ja nie mogę codziennie używać peelingu bo to mi strasznie wydelikaca skórę i robią się podrażnienia, nawet po tych mikroziarnistych. Także chyba lepiej stosować na zmianę z innym preparatem do mycia twarzy.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja mogę używać delikatnego pilingu,najlepiej cukrowego.Mam silne podrażnienia po enzymatycznych.Używam na zmianę mleczka razem z tonikiem i pianki do demakijażu.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Bardzo fajne efekty daja wszelkie zabiegi złuszczajace jak np. ten w Elite-Pevonia Botanica.Zabieg ten szczególnie polecany jest dla skór : grubych, szarych, z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi o nierównej powierzchni oraz pozbawionych jędrnożci.Takie zabiegi wykonywane nawet raz w miesiacu sa z pewnoscia bardziej korzystne niz co tydzień domowe.

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja teraz używam garniera 3 w 1 żel myjący, peeling, maseczka. W zależnożci czego potrzebujesz to tak nim działasz. Naprawdę jestem bardzo zadowolona- cera czyżciutka 🙂

    alka0000
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jeżli macie problemy z cerą, wypryski, trądzik to polecam wam sztyft oczyszczający iz 17 z academie, jest drogi ale bardzo wydajny i łatwo się go aplikuje

    Medzik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja polecam Wam to co sama przetestowałam na Własnej skórze:) Mam cerę mieszaną i do regularnego oczyszczania używam maseczki oczyszczającej od Sanoflore. Naturalne składniki i cudny zapach trawy cytrynowej – to musi się udać 😉 Poza tym skóra jest bardziej matowa, nie błyszczy się tak jak wczeżniej i zaskórników było jakby mniej. No i maseczka jest bardzo wydajna więc warto w nią zainwestować.

    renia27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja używam żelu oczyszczającego z academie, bardzo wydajny, używam go w zasadzie zamiast mydła, podczas masowania żelem zamienia się on w piankę która usuwa wszystkie zanieczyszczenia, po żelu mam uczucie żwieżożci ale cera nie jest zbyt mocno żciągnięta, co przeszkadzało mi kiedy stosowałam inne oczyszczające preparaty.

    joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja stosuje pilling ale nie codziennie tylko 2-3 razy w tygodniu bo słyszałam, że za często też nie jest dobrze. A przez cały tydz rano i wieczor używam toniku oczyszczającego.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Wspominałam już o tym kosmetyku w innym temacie, ale wskażę go ponownie. Jeżli oczyszczanie skóry to na pewno Maska Algowa CZERWONE WINO BIELENDA – IDEAL SKIN. Odkryłam ją jakiż czas temu. Po zdjęciu maseczki sama skóra jest przyjemna w dotyku, nie podrażniona. Polecam!

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Co do peelingów to ostatnio dowiedziałam się, żeby nie stosować peelingów z drobinkami, bo one podrażniają skórę, tylko enzymatyczny

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Czyli w ogóle peelingu na twarz nie stosujemy??? Pięknie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co do oczyszczania twarzy?"

Przewiń na górę