co kupic na prezent do nowego domu?

  • Autor
    Odp.
  • Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    witajcie 🙂 mam dylemat,wybieramy sie z narzeczonym w odwiedziny do znajomych ktorzy wlasnie wykonczyli swoj dom.Chcemy kupic im jakis prezent praktyczny do domu lub moze cos do dekoracji.Niestety jestem w kropce i kompletnie nie mam pojecia co moglibysmy im sprawic.Moze wy macie jakies ciekawe pomysly? 🙂 z gory dziekuje 🙂

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    kwiatka?? wydaje mi sie uniwersalny… kazdy ma w domu parapet na którym może go postawić:P a zieleni nigdy za wiele:P

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm ja również zastanowiłabym się nad kwiatkiem lub np. jakimż ładnym obrazkiem 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    mi sie wydaje ze obraz bylby bardzo fanym prezentem:) nie jakis za 1000 zł tani jakis ale ładny , i zawsze beda mogli pamietac ze to Od Was jak na niego spojza

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Tylko nie obraz! Każdy ma inny gust, pozwól parze samej decydować, jak urządzą mieszkanie. Kwiat jest najlepszym prezentem, bardzo uniwersalnym. Czymż od Ciebie może być doniczka, w której go sprezentujecie.

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    dziekuje wam wszystkim za rady 🙂 moze faktycznie kwiatek to dobry pomysl 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jak ja szłam w odwiedzimy do nowego mieszkania moich znajomych, to kupiłam im zestaw do łazienki tzn. dekoracje była tam z tego co pamiętam taka wielka muszelka jakież zapachy itp itd to wszystko w wielkim dekoracyjnym koszu no i okazało się to strzałem w 10, ponieważ znajoma ma obsesję na punkcie.. Łazienek i wszystkiego co się tam znajduje ;]
    Drugim razem to był z kolei prezent do domu, w którym o wszystko dba mężczyzna ;] Kupiłam duża strzelbę, bo wiem, że interesują go tego typu rzeczy i zawsze lubił taki styl. Myżlę, że warto się kierować tym, co kto lubi itp.

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Coż praktycznego ale nie dekoracyjnego. Bo nie wiesz czy trafisz w ich gust 🙂

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Kwiatek tak, bardzo uniwersalny prezent. Rama na zdjecia moze tez? „domek” na klucze. Lub faktycznie, patrzec na gust i zainteresowania domownika.

    monika_35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Wszystko zależy od osoby, której dajemy prezent, od jej gustu, zainteresowań. Miło jest podarować komuż coż, co mu się spodoba i przyda. Kwiatki zawsze mile widziane, ale może to być też coż dekoracyjnego do domu, albo jakież filiżanki, kubeczki, serwetka. Pomysłów jest wiele.
    Ja ostatnio dostałam np. takie ładne filiżanki [usunięto_link] Piję w nich poranną kawę i przypominają mi znajomych, którzy mi je podarowali. Przy okazji dokupiłam sobie do nich czajnik.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    barometr bardzo fajna sprawa. ja kupiłam kiedyż koleżance taki drewniany do powieszenia na żcianę higrometr, barometr i termometr. bardzo się ucieszyła 🙂

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    stefka19 piękny ten zegar
    fajna galeria, nie trafiłam do niej wczeżniej, mają piękne talerze dekoracyjne
    😀

    fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja ostatnio kupiłam przyjaciółce taki zegar [usunięto_link] fakt że pokazywała mi wczeżniej że jej się podobał..ale ucieszyła się jak by się nie spodziewała.

    bardzo ładny zegar i nawet niedrogi…
    dobrze, że trafiłam na ten wątek, bo też szukam prezentu dla znajomej na nowe mieszkanie i też myżlałam o zegarze:)

    ewelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    hmm… takie rzeczy to kazdy moze sam sobie kupic, tak mi sie wydaje… lepiej chyba sie troche wysilic i poszukac czegos niecodziennego…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    Odpowiedź została zgłoszona za nieprawidłową treść.

    kolejna spamiara…

    bez kitu…to forum jest pelne spamu i nieoplaconej reklamy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co kupic na prezent do nowego domu?"

Przewiń na górę