Co mam zrobić żeby się od niego uwolnić i czy powinnam ?!

  • Autor
    Odp.
  • Gejbi_bejbi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący
    1. Chłopak który mi się podoba jest jednym z moich najlepszych przyjaciół, od jakichś 3 miesięcy niestety ma dziewczyne, nasz kontakt jest specyficzny: często mamy małe sprzeczki, jesteśmy ze sobą szczerzy, on mówi mi wszystko i lubimy spędzać ze sobą czas. Jego dziewczyna nagle stwierdziła że jest zazdrosna i kazała mu ograniczyć ze mną kontakt. Ten chłopak podczas całej naszej przyjaźni dużo razy mnie ranił i zachowywał się źle wobec mnie mimo to zawsze byłam dla niego jedna z najważniejszych osób w życiu i biorąc pod uwagę moje uczucia zawsze potrafiłam mu wybaczyć. Przekazał mi to w bardzo zły sposób i stwierdziłam że może to znak aby zakończyć naszą toksyczną relacje tym bardziej że dzień po tej pisemnej kłótni, która zaczęła się tym że mi to powiedział nakrzyczał na mnie w klubie i zaznaczył że według niego to że nasz kontak się skończy będzie tylko i wyłącznie moją winą. Nie wiem co mam o tym myśleć i tak naprawdę Nie wiem co powinnam zrobić i jak powinnam się czuć. Dodam że rozumiem te dziewczynę ale nie rozumiem jego, przekazał mi to w tak żałosny sposób że nie wiedziałam co powiedzieć a następnego dnia (po kłótni) zachował się wobec mnie bezczelnie. Uważa że mamy sobie coś do wyjaśnienia, z czym ja się nie zgadzam i bardzo dużo mówi naszym znajomym o tej sytuacji, nie może zachować tego dla siebie. Jest typem człowieka który lubi kiedy wszyscy mu się podporządkowują, czego ja raczej nie robię. Gdy zachowam się inaczej niż on tego chce zaczyna pokazywać otwarcie swoje niezadowolenie i potrafi chamsko się do mnie odzywać, co już się zaczęło. Jednocześnie nie daje mi o sobie zapomnieć przez media społecznościowe. Mimo tego że poczułam małą ulgę kiedy przestałam utrzymywać z nim kontakt to wciąż o nim myśle i nie wiem jak pozbyć się tych uczuć. Proszę o pomoc i rady ponieważ to uczucie mnie wykańcza psychicznie tak jak czego jego osoba i problemy których ma dużo gdyż jest nieodpowiedzialny. Dodam że mimo wyszło boje się o niego i mam wrażenie że mnie potrzebuje.
    MagdaTa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Odetnij się od tego, będziesz zdrowsza

    Malina
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    To wydaje się dobre rozwiązanie szczególnie teraz kiedy granice są otwarte a do Polski przenikają szubrawcy z polskimi dokumentami, bardzo dobrze posługujący się językiem polskim. To są często bandyci po amnestiach z izraelskich zakładow karnych. Element przeszkolony przez służby do niszczenia na wszelkie sposoby kultury polskiej i słowiańskiej ogółem. Kobiety muszą bardzo uważać, szczególnie te o poglądach lewicowych i bardziej liberalnych. Są wykorzystywane do płodzenia dzieci. W wieku około 7-10 lat dziecka zacznie się pranie mózgu, jakiekolwiek wasze obiekcje będą na początek sprowadzane do żartu, pózniej w razie sprzeciwu będzie tylko gorzej. Kobiety, które jednak nie okazują sie na tyle otwarte aby można było nastawić je przeciwko wlasnej kulturze są wykorzystywane w krótkim terminie, przeważnie kilku miesięcy a następnie porzucane. Przeważnie działają w kilku osobowych grupach.
    Ludzie o poglądach konserwatywnych są wyśmiewani w żydowskich mediach od dawna teraz przyszedł czas podważyć a jeśli się uda niszczyć kulturę środkowej Europy bezpośrednio. Chyba każda z nas widzi co dzieje się na zachodzie Europy w wyniku tej wojny. Niemieccy żydzi, tak, właśnie ci których dziadygi gwałcili nasze babcie służąc w hitlerowskiej armii relokują się właśnie do Polski. Mam poglądy prawicowe, nie pisowskie i obserwuje pewne zjawiska od dość dawna. Jeśli macie podejrzenia że macie do czynienia z tego typu elementem odetnijcie się, ostrzegajcie znajomych a jeśli macie jakiekolwiek namacalne podstawy powiadomcie policje..

    Alka

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń damsko-męska. Zawsze któraś strona będzie zazdrosna. Mówię o młodym wieku, a nie o przyjaźni naszych babć i dziadków

    Bartold89
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moim zdaniem warto poszukać drugiej połówki na portalach randkowych. Najlepsze portale randkowe znajdziesz na stronie: [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co mam zrobić żeby się od niego uwolnić i czy powinnam ?!"

Przewiń na górę