Co na nawracające hemoroidy?

  • Autor
    Odp.
  • filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Dziewczyny czy macie sprawdzone żrodki na hemoroidy, żrodki takie, które ja zupełnie wyleczą, a nie tylko zalecza na jakis czas?

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    no tu ci nikt oprocz lekarza nie pomoze, niewiem dlaczego macie oppory zeby isc do niego i koniec meczarni

    barmoj
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Proponuję czopeczki Procto Emorect. Pomagają juz podwóch tygodniach i zapobiegają nawrotom. Zawierają naturalne składniki, a wżród nich kwas hialuronowy, który wspomaga leczenie i hamuje swędzenie, bół i powstawanie obrzęków.

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    tak kompletnie, kompletnie to chyba tylko zabieg chirurgiczny.. ja jestem po 20tce i też zmagam sie z hemoroidami – ale pomoagam sobie nasiadówkami, POsterisanem i cebulką dymką 😀

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Mam nadzieję, że obędzie się bez zabiegu chirurgicznego. Dzięki barmoj za radę. Czopki procto emorect pomogły. Nie mam już dyskomfortu i chodzenie do toalety to sama przyjemnożć 😉

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczyny czy macie sprawdzone żrodki na hemoroidy, żrodki takie, które ja zupełnie wyleczą, a nie tylko zalecza na jakis czas?

    Wyleczyć całkowicie to może raczej tylko operacja polegająca na usunięciu guzków. Leczenie mażciami i innymi sposobami zwykle jest tylko doraźne, a hemoroidy wracają co jakiż czas. Choć może są osoby, które się wyleczyły całkowicie, z chęcią się dowiem jak:)

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    cebulka dymka! taka malutka! wsadza się ją do odbytu jak zwykły czopek – cała noc i hemoroidy się naprawdę pomniejszają!

    Kinga M.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Niestety jeżli masz tendencję do hemoroidów to musisz zupełne zmienić sposób żywienia i na pewno nie ma lepszego sposobu. Też mam do nich skłonnożć i przede wszystkim zupełnie zrezygnowałam z czekolady w moim jadłospisie. Polecam serdecznie żebyż rano konieczne na czczo zjadała 7-10 żliwek namoczonych na noc w we wrzącej wodzie oraz jadła na żniadanie np.musli i jeszcze popijała czerwoną herbatą. u mnie taka mieszanka działała cuda. Do tego min.2 l dziennie wody musisz pić koniecznie. Sama zobaczysz, że po tygodniu takiej systematycznej”terapii” poczujesz się lepiej 😀

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczyny czy macie sprawdzone żrodki na hemoroidy, żrodki takie, które ja zupełnie wyleczą, a nie tylko zalecza na jakis czas?

    W początkowym stadium hemoroidy można wyleczyć czopkami i mażciami, jednak gdy stan jest zaawansowany a żylaki odbytu bolesne i krwawiące na stałe usunąć je może tylko zabieg chirurgiczny.

    ika123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mogę ci polecić krem Procto-Hemolan, mnie pomógł, co więcej działa zaraz po posmarowaniu- przestaje boleć. No i ja nie miałam nawrotu, aczkolwiek możliwe, ze włażnie to początkowe stadium było, bo to mój pierwszy raz. Pozdrawiam.

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    chyba tylko operacja… podobno te wszystkie żrodki, które są w aptekach to mają tylko łagodzić ból, ale nie wyleczą ;(

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Na całkowite pozbycie hemoroidów polecam proktologa. Innych metod chyba nie wymyżlili

    janda45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja również miałam problem z nawracającymi hemoroidami, a na zabieg boję się zgodzić, w końcu lekarz zaproponował mi rezonatro biofotonowy i powiem że po miesiącu używania jest ok, ból jest mniejszy, więc się nie męcze i moge odsunąć wszelkie inwazyjne metody, narazie sama poprawa, więc naprawdę wam polecam.

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Oprócz zabiegu który będzie chyba najbardziej skuteczną metodą,to proponuję wczeżniej skonsultować się z dobrym lekarzem,inaczej na forum nikt nie doradzi niczego odkrywczego. Przede wszystkim do lekarza.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Podbije trochę temat, bo szukam co obecnie jest na rynku bez recepty co może pomóc poradzić sobie z problemem hemoroidów?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na nawracające hemoroidy?"

Przewiń na górę