• Autor
    Odp.
  • emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Posterisan z tego co wiem to można kupić bez recepty, bardzo skuteczny jest na takie dolegliwości i jest lekiem a nie suplementem. Ma postać maści lub czopków.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ooo dziękuję. Mam nadzieję, że to pomoże. Jutro podejdę do apteki i ten Posterisan kupię. Czy mąść i czopki mają takie samo działanie, ma znaczenie którą opcję kupię?

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    też posterisan stosowałam, o maści się nie wypowiem ale czopki były bardzo skuteczne, szybko łagodziły ból i swędzenie.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Magister w aptece poleciła mi Posterisan wziąć i maść i czopki. Jednocześnie stosowane dają lepszy efekt.

    Judi
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    hemoroidy bywają dokuczliwe szczególnie w podeszłym wieku. Wynika to z wielu zmian w organizmie a także zaniku aktywności fizycznej. Osoby starsze powinny prowadzić aktywny tryb życia. Niestety sam senior się nie upilnuje. Potrzeba odpowiedniej opieki – a taką oferuje dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim  – warto powierzyc w ręce zaangazowanego personelu schorowanego seniora

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Super jest to mysło lecznicze Aleppo Szamir, działą antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo na wszystkie trudno gojące się rany. Także łaśnie polecane na wa;lkę z hemoroidami, trądzikiem, odparzeniami, odlezynami. Naturalne mydło, serio mega skuteczne

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Walka z hemoroidami nie jest łatwa, okropna sprawa. Mnie pomogło bardzo też to mydło lecznicze Aleppo Szamir, naprawdę bardzo dobre jest

    Doris_Toris
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    u mnie sprawdziło się ćwiczenie z pessarem kostkowym oraz ćwiczenia jogi

    maliwia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Przy hemoroidach mojej mamie polecono Mydło lecznicze Aleppo Szamir, w jej przypadku podmywanie się tym leczniczym mydłem dało efekty. Działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie, pomaga na trudno gojące się rany

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na nawracające hemoroidy?"

Przewiń na górę