co najpier stosowac? – opalanie

  • Autor
    Odp.
  • aska0929
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    Witam, mam cere tradzikowa i mam pytanie. Poniewaz zaczyna sie lato i chcialabym regularnie przed wyjsciem na slonce stosowac kremy z filtrami do opalania na twarz. I nie weim czy wczesniej z rana moge smarowac twarz kremami na tradzik, a pozniej wychodzac na plaze/ miasto posmarowac twarz czyms na opalanie? Czy nie smarowac niczego na tradzik i dopiero pozniej odrazu tym na opalanie. a na tradzik np. na noc.
    A jak wyglada kwestia kiedy stan skory wymagalby latem czegos nawilzajacego tylko, to czy warto uzywac nadal dwoch rzeczy – cos odzywczego a pozneij faktor?
    czy aby nie blokowac dzialane tego na pryszcze powinnam iles czasu odczekac aby ten pierwszy zdazayl zadzialac?
    moze sie to wyda infantylne pytanie, ale prosze o rade.

    nie chodzi o to ze cche sie prazyc, ta twarz ( cialko lubie) bo wiem ze na cere to niedobre. lubie sie opalac, ale twarz chce oszczedzic i bede chciala o nia dbac opowiedznia

    aska0929
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    do ananeczko. a pzredtem jakis inny krem stosujesz tez? bo wiadomo jak pogody nie ma, to u mnie ten na tradzik czy inny to podstawa trudno czasem rano pzrewidziec co bedize za dnia, ale jak wiaodomo ze latnie to pozniej czyms z filtrem smarowac na ten pierwszy krem? czy sobie go podarowac ten zwykly

    wiki232
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    są przecież też kremy na dzień z filtrami UV. Na zwykłe wyjżcie do miasta jak najbardziej się nadają. Jeżeli mamy iżć na plażę to pamiętajmy że najlepiej posmarować się balsamem słonecznym na min 20 minut przed wyjżciem na słońce. Dobrze też smarować się już przed samym wejżciem na samą plażę, gdyż smarując się w domu, większożć się zetrze zanim dojdziemy na plażę. Wiem że jest to tudne ale najlepiej wybrać sobie jakiż balsamik który szybko się wchłania. Mi podpasiło mleczko do opalania w spray z eva sun. Naprawdę szybko można je rozprowadzić i szybko się wchłania.

    aska0929
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    a pod ten krem mozna jakis na tradzik przy prannej toalecie, a wychodzac na na zewnatrz coc z filtem tak?

    aska0929
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    no wiesz chyba powinnam. mam wagry na nosie, trocje rozszerzone pory na czole i na policzkach slady po tradziku w postaci ciemniejszej skory. i chcialam zakupic krem antybakteryjny soraya z pomka co jest.
    to moze tylko an noc go nakladac? ale w sumie po pobycie na sloncu ( nie ze chce sie twarza wywalic na slonce, choc lubie, ale postanowialam o twarz zadbac w koncu) to ptzdaloby sie cos nawilzajacego, choc ten soraya ma to slowo w nazwie

    a Wy jak robicie jesli musicie stosowac jakies specjalistyczny krem? np. na nacyznka, cyz cos innego, neistety na platkach nosa tez mam pajaczki, choc dopiero 20 lat mam

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    no wiesz chyba powinnam. mam wagry na nosie, trocje rozszerzone pory na czole i na policzkach slady po tradziku w postaci ciemniejszej skory. i chcialam zakupic krem antybakteryjny soraya z pomka co jest.
    to moze tylko an noc go nakladac? ale w sumie po pobycie na sloncu ( nie ze chce sie twarza wywalic na slonce, choc lubie, ale postanowialam o twarz zadbac w koncu) to ptzdaloby sie cos nawilzajacego, choc ten soraya ma to slowo w nazwie

    a Wy jak robicie jesli musicie stosowac jakies specjalistyczny krem? np. na nacyznka, cyz cos innego, neistety na platkach nosa tez mam pajaczki, choc dopiero 20 lat mam

    Są takie kremy do poprawienia kolorytu skóry,znikają plamy.Nie pamietam nazwy ale w sklepie z kosmetykami na pewno ci doradzą

    Basia22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja uważam ze na wszystko słoneczko pomoże, choć już po wakacjach. ale to zawsze jeszce solarium zostaje od czasu do czasu

    kaskaderrkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No pewnie…

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Jeżeli masz cerę trądzikową to musisz zachować szczególną ostrożnożć w kwestii opalania,gdyż skóra źle zniesie działanie promieni słonecznych. Polecam dobry balsam po opalaniu jak i krem do – w sklepach internetowych znajdziesz szeroki wybór.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co najpier stosowac? – opalanie"

Przewiń na górę