• Autor
    Odp.
  • Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    celulit celulitowi nierowny ;p
    wiadomo, gladka skora wyglada o wiele lepiej, ale np. moja byla, byla miala jakistam celulit, a mimo to na widok jej tylka moglem tanczyc breaka na 3ciej nodze

    haha 😀

    Mój facet nie zauważa nic. Gdybym mu sama nie powiedziała to by nie wiedział że mam cellulit.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja też za bardzo tego nie zauważam, a Wy kobiety zawsze pewne rzeczy u siebie wyolbrzymiacie. Dobrze, że my tak faceci nie mamy, bo byżmy zwariowali 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wiesz
    facet ma tez niesamowita zdolnosc do nie zauwazania zagniecen na ubraniach – to chyba analogiczne ;p

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja akurat na „wyjżcie” zawsze muszę mieć wyprasowane ubranie, żeby się pod względem psychicznym dobrze czuć, aczkolwiek tego faktycznie nie zauważam 😆

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    nie zwraca jak jest pod spodniami, a jak nic nie zakrywa to ohyda

    Nie każdy patrzy na kobiety aż tak szczegółowo. Dla niektórych liczy się coż więcej, niż tylko idealne ciało

    tak jak dla Ciebie? nie napisalem ze cialo liczy sie dla mnie bardziej od innych przywar. Szczegolowo nie patrzy ten co wczesniej mial cellulit u kobiety i znow go dostal.

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    nie zwraca jak jest pod spodniami, a jak nic nie zakrywa to ohyda

    ochyda? Az tak zle? Tylko ze wiekszosc kobeita to ma, to kazda ci sie ochydna wydaje?

    Skadze, przeciez napisalem ze maja zakryty. Z gory mowie, ze nie jestem przeciwnikiem cialka u kobiet, a nie wiem czy kazdy facet rozroznia cellulit od zwyklego tluszczyku, ktory ma kazda kobieta.

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    @zasadniczy wrote:

    Kalahari, mam wrażenie, że on prowokuje. Naprawdę większożci facetom to nie przeszkadza, mnóstwo kobiet to ma, a my aż tak nie przywiązujemy uwagi do takich szczegółów. To wam się wydaje ciągle, że jesteżcie za grube itp.

    Jedynie wyrazam swoje zdanie. Dobrze napisales: 'nie przeszkadza’, co nie znaczy ze to lubia. Na pewno znasz powiedzenie w stylu: „Jak nie ma tego co sie lubi to sie lubi co sie ma’?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    kolo1929, teraz Cię rozumiem, dzięki za sprostowanie 🙂

    Bogna25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    każda mysli, ze jego partner moze chciałby kobiety bez cellulitu i bez skazy, ale tak nie jest, owszem popatrzy, rzuci okiem, ale własna partnerka jest bardziej kochana niz te ideały dlatego, bo własnie nim nie jest, te wszystkie blizny, niedoskonałosci itd sprawiaja, ze jest sie wlażnie ludzkim, swojskim:) szczególnie jest facetowi tez daleko do tzw ideału;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co panowie mysla o cellulicie?"

Przewiń na górę