co robić gdy wypiło się za dużo?

  • Autor
    Odp.
  • PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 47
    • Stały bywalec

    Miałam taką sytuację na imprezie takiej bardziej eleganckiej. Podawano drinki, bardzo dobre zresztą i w pewnym momencie żwiat dla mojej koleżanki stanął się bardziej przyjazny niż wynikało to z rzeczywistożci i w dosyć bezpożredni sposób zaczęła flirtować z panami. Jak taką delikatną sytuację powinno się rozwiązać? Cóż to takie pytanie na przyszłożć…:)

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Na imprezach „bardziej eleganckich”, w gronie ludzi obcych i takich, przed którymi chciałoby się dobrze wypażć radziłabym się po prostu kontrolować i nie pić tyle, na ile można sobie pozwolić idąc do pubu ze znajomymi.

    Poza tym… warto znać swoje reakcje na alkohol, żeby móc ustalić sobie jakąż granicę.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Sa takie okazje na których trzeba spożywa alkohol w mniejszych niż zwykle ilożciach(chociazby nie wiem jak był dobry),bo upicie się na 'eleganckich imprezach’ jest zwyczajnie pozbawione klasy i żenujące.A co zrobic kiedy już stało sie najgorsze?cóż,najlepiej mieć przy sobie kogoż,kto w takim momencie zabierze Cię z imprezy i zawiezie do domu.Najlepiej po cichu 😉

    PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 47
    • Stały bywalec

    Czasami jednak jest trudno, a przynajmniej dla niektórych wyczuć tą subtelną granicę, kiedy pije się jednego drinka, potem drugiego i wcale nie czuć w nich alkoholu, ja tak miałam pijąc wave’a a on jest z truskawkami. Udało się na szczężcie czmychnąć po angielsku:) chyba jednak takie sytuacje zdarzają się czężciej facetom, niż kobietom, przynajmniej tak zaobserwowałam

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    I tez zupełnie inaczej w takich sytuacjach patrzy się na męzczyzn niz na kobiety… 😉

    medewa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A mi sie wydaje, ze widok pijane mezczyzny i pijanej kobiety jest tak samo zenujacy w oczach wszystkich swiadkow. A dla osoby, ktora troszke „przecholowala” najlepsza jest chyba esspreso i wizyta w łozku. swoim oczywiscie 🙂

    brydzia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ważna sprawa to zgrać się z otoczeniem, bywają mniej i bardziej swobodne imprezy. Samemu trzeba wyczuć co wypada w każdej sytuacji.

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja to mam taki sposób że jak ktoż czy ja wypije za dużo to trzeba mieć przy sobie kartofla. Obranego, albo na miejscu obrać i polizać. Zawsze działa. Mój mąż zawsze jak gdzież podpije to mamy zawsze ziemniaka przy sobie i po polizaniu nawet bez większych problemów autem wracamy.

    pozdrawiam

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    po polizaniu nawet bez większych problemów autem wracamy.

    Życzę na przyszłożć tego nie robić, ziemniak nie załatwi sprawy z alkoholem we krwi.

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja tam nie wiem, bo to mąż jeździ, ale zawsze dojeżdzamy więc chyba dobry sposób. A jak ja wypiję to po kartofelku od razu mi lepiej

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tak dojeżdżacie,ale kiedyż możecie nie dojechać,a przy okazji zabrać kogoż ze sobą, nieodpowiedzialne zachowanie, masz mandat.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja to mam taki sposób że jak ktoż czy ja wypije za dużo to trzeba mieć przy sobie kartofla. Obranego, albo na miejscu obrać i polizać. Zawsze działa. Mój mąż zawsze jak gdzież podpije to mamy zawsze ziemniaka przy sobie i po polizaniu nawet bez większych problemów autem wracamy.

    pozdrawiam

    A ja żuję podeszwy…100% skutecznożci i odchudza 😕

    Nie wiem w jaki sposób niby kartofel ma pomóc na alkohol we krwi.

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    U nas w naszych stronach tak robimy. Nie wiem czemu tak sie chamsko odnosisz do tego.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja rozumiem, że są tereny gdzie jeszcze odprawia się dziady na wszystkich żwiętych, ale to nie znaczy, że nie mogę wyrazić o tym mojego zdania.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Ten ziemniak to trochę wątpliwa sprawa, nie rozumiem, jak ziemniak może przeprowadzić metabolizm alkoholu. 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co robić gdy wypiło się za dużo?"

Przewiń na górę