• Autor
    Odp.
  • monisiawa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Najlepiej nie pić w ogóle 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Tak jest:)Nie bić za dużo,a jak już się wypiło za dużo to pić maksymalną ilożć wody,najlepiej wysokozmineralizowanej i wyspać się.Ponoć tłuszcz pomaga kiedy chce się więcej wypić.Nie próbowałam,nie pamiętam kiedy napiłam się tyle,żeby martwić się co dalej kiedy się wypiło za dużo:)

    [usunięto_link]

    kobieta_pilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    następnym razem pij gingersa 😀 ma tylko 3% albo breezery też nie są takie mocne. A jak już wypiłaż za dużo to grzecznie połóż głowę na stole i zastosuj angielskie wyjżcie w żrodku zdania 😀

    pinkiboy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    No! Koleżanka zaszalała! Poderwała chociaż coż?
    🙂

    Może, ktoż z przyjaciół powinien dyskretnie koleżankę usunąć z imprezy?

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja to mam taki sposób że jak ktoż czy ja wypije za dużo to trzeba mieć przy sobie kartofla. Obranego, albo na miejscu obrać i polizać. Zawsze działa. Mój mąż zawsze jak gdzież podpije to mamy zawsze ziemniaka przy sobie i po polizaniu nawet bez większych problemów autem wracamy.

    pozdrawiam

    A ja żuję podeszwy…100% skutecznożci i odchudza 😕

    Nie wiem w jaki sposób niby kartofel ma pomóc na alkohol we krwi.

    HAHAHA, większych bredni w życiu nie czytałam :).

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja to mam taki sposób że jak ktoż czy ja wypije za dużo to trzeba mieć przy sobie kartofla. Obranego, albo na miejscu obrać i polizać. Zawsze działa. Mój mąż zawsze jak gdzież podpije to mamy zawsze ziemniaka przy sobie i po polizaniu nawet bez większych problemów autem wracamy.

    pozdrawiam

    A ja żuję podeszwy…100% skutecznożci i odchudza 😕

    Nie wiem w jaki sposób niby kartofel ma pomóc na alkohol we krwi.

    HAHAHA, większych bredni w życiu nie czytałam :).

    Hehehe… wyobraziłam to sobie, jak na przyjęciu któryż z gożci wyjmuje ziemniaka i go namiętnie liże 😀

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    I jeszcze samochód prowadzić, no nieźle 😉
    Moim zdaniem najszybsza ewakuacja do domu 🙂 Poza tym umiar to podstawa 🙂

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Umiar umiarem ale w sytuacji było nakreżlone, że to nie zataczanie było objawem upojenia a chęć integracji z załogą. Nad tym może trzeba popracować. 🙂

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Surowy ziemniak tylko zaszkodzi,a nie pomoże, ale tylko w przypadku gdy jest zielony, bo w kiełkach i oczkach, z których kiełki wyrastają, znajduje się silnie trujący glikozyd o nazwie solanina.

    Amelia77
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Pić dużo wody, wyjść na długi spacer, zjeść rosołek ( u mnie działa cuda nie tylko w takich wypadkach) no i uzupełnić sobie składniki utracone podczas picia np. 2kc restart w saszetkach, spoko w smaku i daje efekt. Kiedyś próbowałam z elektrolitami ale są tak słone, że nie ma opcji wypić i nie zwrócić dlatego znalazłam alternatywę 😛

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Taką, lekko pijaną koleżankę, lepiej poprosić na bok pod pretekstem jakiejś prośby, porozmawiać i odesłać do domu. A samemu uważać z alkoholem, i na jeden kieliszek wina/wódki pić szklankę wody. Unikniemy wtedy też kaca

    Kasjopejka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Co robić gdy się wypiło za dużo? Przestać pić! Jeżeli nie potrafisz zapanować nad pochłanianym alkoholem to się kwalifikujesz jako osoba potencjalnie obarczona ryzykiem uzależnieniem. Ośrodki takie jak Oaza są pełne takich, którzy przesadzili.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co robić gdy wypiło się za dużo?"

Przewiń na górę