co sądzicie o koktajlach odchudzających?

  • Autor
    Odp.
  • AnkaPozn
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witajcie kochane Forumowiczki

    Koleżanka poleciła mi shake na odchudzanie, który kupiłam i chciałam się zapytać czy stosowałyżcie już i co o nim sądzicie? Koleżanka bardzo zachwalała że niby super nowożć. Niestety musiałam go kupić w Internecie bo w sklepach ze zdrową żywnożcią i aptekach jeszcze go nie ma – a szkoda bo mam aptekę niedaleko swojego domu i wolałabym tam kupić.

    Ja jestem w tym temacie trochę zielona, tyle co poczytałam w Internecie, że bardzo ważny jest skład koktajli odchudzających, żeby miały jak najmniej węglowodanów. Te koktajle są dwa na dzień i na noc- wersja nocna nie zawiera w ogole węglowodanów (0,5g na 100g) a wersja dziennna zawiera max 10g na 100g – czy taki skład jest odpowiedni??? Czytałam składy innych produktów tego typu i nie rozumiem dlaczego mają 40-50g węglowodanów a tylko 20-30g białka?

    Czy zatem kupiłam odpowiedni koktajl skoro tak się różni składem od pozostałych? Czy faktycznie jest taki dobry jak koleżanka go zachwalała?

    koktajl to VITALMAX CFM Shake Dieta Proteinowa w saszetkach na dzień i na noc

    pozdrawiam serdecznie

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Nie wiem, nie stosowałam. Jednak wydaje mi się, że jeżli chodzi o schudnięcie to musi być sport i zmiana nawyków żywieniowych 🙂

    Kala78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Koktajli nie próbowałam, ale próbowałam wielu żrodków w tabletkach. Nie oszukujmy się, Jedyne w czym pomagają, to dopingują do ruchu/treningu (bo skoro już biorę to i ruszać się muszę).
    Niestety najlepsze co do tej pory wynaleziono to zmiana nawyków żywieniowych, no i oczywiżcie sport.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Koktajle-tak ale tylko te samodzielnie zrobione w domu, ze swiezych warzyw z dodatkiem owocow. Sa najzdrowsze.

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    W 100% się zgadzam,najlepsze są te domowe z pomarańczy czy owoce granatu kiedy to wiemy co pijemy i jakie witaminy spożywa nasz organizm,bez żądnych konserwantów i słodzików.

    Londerka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no ale ja np w domu nie zrobię takich soków czy koktajli i dlatego zdaję się na soki sport food – smaczne, fajny skład i bardzo pożywne! i to dla mnie jest idealne rozwiązanie!!

    syska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    uwielbiam miksowany jarmuż z kiwi i wodą albo bananem. meeeega <3

    listeczkowa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    nie wierzę, nie ufam,.. mogę robić sobie kotajle sama, ale to jest dodatek do biedy a nie podstawowe źródło posiłku.

    Tuszka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nie wiem czy to jest koniecznie zdrowe

    Adeka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Według mnie bez sensowny zabieg

    dluga192
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    dla mnie zbędne, wolę wdrażać nawyki, które będą ze mną na dłuższy okres czasu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co sądzicie o koktajlach odchudzających?"

Przewiń na górę