• Autor
    Odp.
  • myszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    hej!

    niezła kampania, ale na czy moze wiecie czy rejestrujac sie mozna rzeczywiscie skorzystac, podobno fajny telefon mozna dostać, sama nie wiem!!!!

    pozdr,
    mycha:D

    ////LINKI PROSZE PW WYSYLAC!

    myszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    hallo!!!

    spoko, pocieszyłas mnie juz myslałam ze jestem sama;),a o co chodzi z tymi stopami w zielonej mazi…. smieszna opcja:D a jeszcze mam jedno pytanko, czy to jest jakas promocja ery,plusa,czy orange?

    pozdr.

    Sylwia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Witaj Myszko,

    Sama nie wiem czy to plus, orange, czy era. Na stronce jest napisane, że trzeba wypełnic rubrykę, żeby się dostac do jakiegos programu. Czy to niezbedne, żeby dostac komórkę? Moze wiesz czy cieżko sie tam załapac, bo nie wiem czy jest w ogóle sens próbowac.
    pozdro 🙂

    majka610
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    no wlasnie! zauwazylam reklame wczoraj w metrze : 3 stopki i cos zielonego takiego….. weszlam na stronke i to chyba cos zupelnie nowego. juz zarejestrowana:) ktos slyszal cos wiecej?!

    myszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    siemka,

    a kiedy sie zarejestrowałas, czy dostałas juz odpowiedz zwrotna, bo ja boje sie troche ryzykowac…. to jest program nowego operatora nazywa sie P4. czytałam ze ma powstac nowa siec, ale nie sadziłam ze to nastapi tak szybko

    pozdr

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja sie zarejestrowalam wczoraj. na onecie przeczytalam, ze umowy maja podpisywac juz od 15 listopada, wiec rzeczywiscie szybko. mam nadzieje, ze sie nie zawiode…. heh.

    Sylwia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    przecież 15 listopada juz było!!!czyli akcja już trwa? ja trochę się bałam rejestrowac, no ale skoro tylo osób to zrobiło, to chyba warto. Jak myslicie, czy kazdy się załapię na ten program, czy są jakies kryteria? no I jaki dadzą telefonik? skoro nadchodzi4, to może będzie jeden z czterech do wyboru, fajnie by było.
    pozdr. 🙂

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    hehe.oczywiscie od 15 GRUDNIA. przepraszam za pomylke:) 4 zwiazana jest raczej z czwartym operatorem na rynku;) ale kto wie:) ja mysle, ze warto sie rejestrowac. nawet jak nas nie wybiora, szanse sa duze:) ja sie tylko zastanawiam kiedy nas powiadomia czy sie zalapalismy? …?

    myszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    podobno smasungi maja tylko rozdawac, nie zabardzo znam sie na tej marce telefonów wiec nie wiem czy jakies fajne modele sa. a co do porzedniej wypowiedzi to watpie zeby program trwał juz tyle czasu, a reklamowac zaczeli sie dopiero teraz

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    tak, ruszyli z akcja chyba 1 grudnia. a samsugi sa niesamowite! ja mam x820 i jest swietny! najnowsza generacja, NAJCIENSZY TELEFON NA SWIECIE! ja chce drugi taki;) hehehe….. ciekawe, ciekawe …?

    myszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    hej!

    FAJNY ten telefonik:> a powiedz mi, czy długo trwa cały ten proces wtajemniczania w cały program, czyli od klikniecia wyżlij do podpisania umowy?

    pozdarwiam

    Sylwia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja też uwielbiam samsungi. sama mam X830 . Bardzo łatwy i przejrzysty w obsłudze. pewnie trzeba będzie trochę poczekać na odpowiedź w sprawie uczestnictwa w programie, skoro tylu jest chętnych. moja koleżanka zarejestrowała się już ponad tydzień temu i nic.
    A skąd się w ogole wzięła ta nazwa P4? 🙂

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja to nie mam pojecia kiedy beda powiadamiaco otrzymaniu telefonu. ale wiem, ze kolezanka wyzej ma racje. samsung ma dobre modele. zastanawiam sie tylko, czy ma znaczenie to kiedy sie rejestrujemy….. chociaz pewnie nie. mam nadzieje:)

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    a p4? ehehe moze czwarta generacja! albo po prostu 4 siec na rynku. a P, hm pokolenie 4 jak ktos gdzies napisal hehe……… co Wy myslicie???????????????

    Sylwia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    są chyba czwartą siecią na rynku po erze, plusie i orange. o innych nic mi nie wiadomo. chociaż jest może jakiż głębszy podtekst, o ktorym niedlugo się dowiemy. zawsze można coż wymyslić, co nie!!! 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " …. co to?"

Przewiń na górę