• Autor
    Odp.
  • Myszka19912
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Hej. Co robić by on znów zaczął o mnie zabiegać lub choć troszeczkę zatesnil jak kiedyś?

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Hej. Myszko niestety nie da się zmusić ludzi do tego, aby znowu coś do nas czuli lub tęsknili za nami. Oni sami muszą dojść do tego, że znaczymy dla nich więcej – więc tęsknią. Najlepszym wyborem jest odseparowanie się i krok do tyłu, aby osoba zobaczyła jak wygląda życie bez nas. Jeżeli będzie jej brakować naszej osoby jest to równoznaczne z tym, że po prostu zatęskni 🙂

    nikaa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Tylko musisz uważać, żeby nie oddalić się za bardzo, ponieważ Twój partner może pomyśleć, że Ci nie zależy. W takiej sytuacji trudno jest odbudować na nowo poczucie bliskości.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    wydawało mi się, że rozłąka nas zbliży, ale nie wypaliło. Po miesiąca zaczęłam organizować sobie życie, a po 2 doszłam do wniosku, że go nie potrzebuję. A tak chciałam, żeby mnie zauważał, a dopiero wtedy sama zauważyłam siebie i uznałam, że nie jest wart mnie…

    Teraz dziękuję mu za to!

    Drzazga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    A pomyśl co Ty możesz zrobić, żebyś Ty o niego tak zabiegała jak kiedyś?

    martuszek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Pracuj nad swoją pewnością siebie. Może zacznij otaczać się kolegami, nowym towarzystwem? Zdrowa zazdrość od czasu do czasu jest bardzo wskazana. Może to dobry sposób?
    O pewności siebie, możesz poczytać tutaj – https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/ może to sporo rozjaśnić i pomóc 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zrobic."

Przewiń na górę