cos na rozstepy !~~

  • Autor
    Odp.
  • madzialenka0208
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    pomocy znacie jakeis kremy ktore zniweluja rozstepy???

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Praktycznie każda firma kosmetyczna takie oferuje, podobno z ziaji jest nowa seria tego typu kosmetyków.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    kup sobie FISSAN – w aptece , polecam bardzo dobry!!!!
    i jesli mozesz to kup sobie kolagen w kapsulkach lub w proszku do picia!! masc pomoze zewnetrznie a wewnetrznie pomoze kolagen , do tego kolagenu bierz witamine C , bo witamina C buduje kolagen w organizmie!

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    kup sobie FISSAN – w aptece , polecam bardzo dobry!!!!
    i jesli mozesz to kup sobie kolagen w kapsulkach lub w proszku do picia!! masc pomoze zewnetrznie a wewnetrznie pomoze kolagen , do tego kolagenu bierz witamine C , bo witamina C buduje kolagen w organizmie!

    a co do tego kolagenu w kapsułkach to mozesz polecic cos sprawdzonego. dożć drogie te kapsułki ok 200zł chyba ze znasz tańsze i tez dobre

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    kolagen Olimp w kapsulkach kosztuje ok 30 zl !! i trzba je pobrac troszke!!

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    hehe, a mezczyzni tez moga uzywac tego kremiku?? Jesli chodzi o mnie, mam pare rozstepow w czesci ledzwiowo krzyżowej, z tyłu pleców, za szybko urosłem 🙂 szczerze zbytnio mi te rozstepy nie przeszkadzaja, dodam ze nawet nadaja mi troche charakteru, ale jednak wolalbym aby nie rzucaly sie w oczy 🙂

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    jak najbardziej dla mezczyzn rowniez sa te same masci gdyz nie ma podzialow takiego typu kosmetykow!

    warto tez isc do dermatologa wtedy przepisze specjalna robiona masc!

    madzialenka0208
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    slyszalam ze dobry jest niby GALENIC… blagam pomozcie…. ja az na siebie patrzec nie moge…po ciazy mnie tak wysypalo:(

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Mi koleżanka poleciła krem na rozstępy AVENT, stosowała go w czasie ciąży i była z niego bardzo zadowolona. Ja kupuję go w internecie, bo tam mogę znaleźć go w trochę niższej cenie. Oferuje go np sklep dla dzieci [usunięto_link]. Mają tam nietylko artykuły dla dzieci, ale trochę kosmetyków dla kobiet także.

    rosella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    proponuje ci krem z EVELINE!
    sama wyprobowalam i praktycznie po 3 dniach juz zaczelo dzialac 😉 przy okazji jest na celluit do 60% podobno znika ;p
    EVELINE taki szary z zielona nakretka kosztuje ok. 15 zl 🙂
    pozdrawiam

    Aklime
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    dzieki Wam za ten temat, po ciąży zrobiły mi sie straszne rozstępy ale zobaczcie jakie cudo urodziłam. czy te rozstępy koloru białego też da rade jakoż zlikwidować?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie da sie.
    biale zostana juz na zawsze.

    jest tyle preparatow, ktore mozna stosowac w ciazy, zeby nie miec potem problemow.

    a kobiety…zero swiadomosci. ciaza nie oznacza koniecznosci jedzenia za dwoje, tycia 30 kilogramow i wygladania jak zebra po porodzie.
    zeby w dzisiejszych czasach nie wiedziec, jak o siebie zadbac…ehhh…

    Aklime
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    wiedzialam jak o siebie dbac i niejadlam za dwoje napewno tylko mój problem polegał na tym ze przez ponad 7miesiecy przytyłam tylko o jakież 7kg ale w ostatnich dwóch miesiącach przytyłam 10kg i nabrałam bardzo duzego brzuszka i niestety wystarczyło że tylko na troszkę odpusciłam sobie „kremowanie” i efekt pozostał:(

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    niestety preparaty „na rozstępy” powodują w większożci tylko rozjażnienie skóry, przez co rozstępy są trochę mniej widoczne…

    też mam w okolicy lędźwiowo krzyżowej…
    niestety dziesięciolatka nie myżli o tym że za szybko rożnie i nie smaruje się tam preparatami na rozstępy…

    na szczężcie mi nie przeszkadzają, jest ich niewiele, i są na tyle nisko, że nawet na plaży gatki je zakrywają…

    wzwyż już dawno nie rosnę, ale jak tylko pojawi się zapowiedź jakiegokolwiek centymetra wszerz, nie ważne czy na brzuchu, czy na tyłku, w ruch pójdą preparaty zapobiegające.

    a kto wie, jak to jest z laserem, albo z czymż takim skomplikowanym? czy w ogóle cokolwiek działa?

    Oledzka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nie da sie.
    biale zostana juz na zawsze.

    jest tyle preparatow, ktore mozna stosowac w ciazy, zeby nie miec potem problemow.

    a kobiety…zero swiadomosci. ciaza nie oznacza koniecznosci jedzenia za dwoje, tycia 30 kilogramow i wygladania jak zebra po porodzie.
    zeby w dzisiejszych czasach nie wiedziec, jak o siebie zadbac…ehhh…

    dzisussss…parvati…jak tu wchodziłam to byłam pewna ze okaże sie ze ty nie masz ani rozstepów, ani cellulitu…i prosze…i w tej kwestii pozostaje ci tylko skomentowac reszte kobiet na żwiecie….kude jaka ty jestes idealna… :-

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cos na rozstepy !~~"

Przewiń na górę