• Autor
    Odp.
  • Naggly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja stosowałam taki zestaw: mażć na blizny No-Scar + [xxxxxx] na rozstępy “ w tym momencie nie pamiętam jak się konkretnie nazywały (nie mam głowy do tych nazw).

    EDIT:kowal2

    buziak123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    na bazie czego sa te kosmetyki

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Które kosmetyki? Bo jeżeli szukasz tych dobrych,skutecznych oraz naturalnych,to możemy pomóc. Włażnie tym zajmujemy się na co dzień:)

    adddrianna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Poczytajcie sobie o laserze frykcyjnym. Ja byłam W Body Care Clinic i usuwali mi rozstępy tym laserem, zabieg jest mało przyjemny ale daje zadowalające efekty i rozstępy w zdecydowanej większości znikają.

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Cellulit maja prawie wszystkie kobiety na świecie. Jeśli chcesz go jednak zniwelować staraj się pić dużo wody i ćwiczyć

    franiapiskor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Może Bio-oil? Nigdy nie stosowałam, ale duzo dobrego o nim slyszałam…;)

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Jest taki naturalny żel do masażu Hildegard Braukmann.

    Wystarczy, tylko musisz używać go przez całą ciążę. Nie miałam śladów, a mój brzuch był naprawdę duży. Tyle, że bez systematyczności nie ma się co spodziewać cudów.

    Kaska99
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Niestety ciężko jest się pozbyć tego problemu. Na rozstępy stosuję olejek rycynowy. Póki co uważam, że rozjaśnił skórę ale poczekamy, zobaczymy. Dam znać za jakiś miesiąc czy widzę poprawę. W cudowne kremy nie wierzę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cos na rozstepy !~~"

Przewiń na górę