• Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Mam z tym problem, nie wiem, moze ktos tez tak ma? Gdy robie „cytuj” pojawia mi sie zapis zapoczatkowany kwadratowym nawiazem i nim zakonczony- i tak jest poprawnie, ale z podgladzie widze nawiasy (zapis) zamiast ramki… Innymi slowy,nie da sie cytowac.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Mam z tym problem, nie wiem, moze ktos tez tak ma? Gdy robie „cytuj” pojawia mi sie zapis zapoczatkowany kwadratowym nawiazem i nim zakonczony- i tak jest poprawnie, ale z podgladzie widze nawiasy (zapis) zamiast ramki… Innymi slowy,nie da sie cytowac.

    jak się nie da jak się da? 😛

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak
    Myszka19 wrote:
    Assha wrote:
    Mam z tym problem, nie wiem, moze ktos tez tak ma? Gdy robie „cytuj” pojawia mi sie zapis zapoczatkowany kwadratowym nawiazem i nim zakonczony- i tak jest poprawnie, ale z podgladzie widze nawiasy (zapis) zamiast ramki… Innymi slowy,nie da sie cytowac.

    jak się nie da jak się da? 😛

    NO SAMA ZOBACZ !!

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Assha jak masz post pod nim są „okienka” i tam musisz mieć zrobione wyłącz BBCode w tym pożcie i wyłącz użmieszki w tym pożcie odznacz to i powinno być po problemie;)

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Assha jak masz post pod nim są „okienka” i tam musisz mieć zrobione wyłącz BBCode w tym pożcie i wyłącz użmieszki w tym pożcie odznacz to i powinno być po problemie;)

    OOOooo DZIĘKI WIELKIE 🙂 🙂 !!!

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    nie ma za co:)

    PYZA MAZOWIECKA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mam z tym problem, nie wiem, moze ktos tez tak ma? Gdy robie „cytuj” pojawia mi sie zapis zapoczatkowany kwadratowym nawiazem i nim zakonczony- i tak jest poprawnie, ale z podgladzie widze nawiasy (zapis) zamiast ramki… Innymi slowy,nie da sie cytowac.

    tez tego nie rozumiem

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " CYTOWANIE"

Przewiń na górę