Czy Baby Shower przyjmie się w Polsce?

  • Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Powoli pewnie i takie coż się przyjmie szerzej, wszystko z czasem się zmienia, więc pewnie za parę latek takie imprezy moga być całkowitą normą 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No dokładnie, w sumie fajna sprawa, pewnie się przyjmie, tylko potrzeba czasu 🙂

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Już teraz jest to bardzo popularna impreza. Tak samo zresztą jak sesje zdjęciowe rodziców w ciąży. Dla mnie nowożcią była oferta firmy Baby and Care „zakupy z ekspertem”:) W skrócie: ekspert pomaga przyszłym mamom w skompletowaniu wszystkich potrzebnych akcesoriów przed narodzinami malucha. Założę się, że polskie gwiazdy show biznesu już niedługo podchwycą ten temat i wszystkie w swoich programach będą latać od sklepu do sklepu z osobistym Pirógiem do spraw dziecięcych zakupów!:D

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Sprawa żwietna zawsze można pogadać o obawach i o tych pozytywnych stronach macierzyństwa. Mam nadzieję że bardzo szybko tradycje z zachodu również do u nas zagoszczą – zupełnie inne życie. Bardzo często niestety pępkowe – dotyczy tylko oblewania narodzin maluszka przez Panów 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No na pewno fajnie, że można się spotkać w większym gronie i porozmawiać o macierzyństwie itd 🙂

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link].bluszcz wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Sprawa żwietna zawsze można pogadać o obawach i o tych pozytywnych stronach macierzyństwa. Mam nadzieję że bardzo szybko tradycje z zachodu również do u nas zagoszczą – zupełnie inne życie. Bardzo często niestety pępkowe – dotyczy tylko oblewania narodzin maluszka przez Panów 😉

    No włażnie, cały czas myżlałam, że pępkowe to też baby shower, a niedawno zostałam użwiadomiona o co chodzi w pępkowym. Ja nie jestem fanką wprowadzania wszystkiego, co z zachodu, ale jeżli chodzi o baby shower, to mówię duże TAK! Ogólnie, nie wiem czy widziałyżcie baby shower Shakiry? Sesja z ogromnym brzuszkiem i jego sprawcą, Pique była zorganizowana dla Unicefu (chyba). My sobie na takie shower pozwolić nie możemy, ale chociaż imprezka w domu jest fajna 🙂

    Sesje można zawsze sobie zrobić całkiem fajną:) Później pamiątka na lata fajna sprawa jak później pociecha ogląda takie zdjęcia 🙂 Mnie użwiadomili znajomi że na pępkowym niestety nie ma kobiet – tylko faceci ( żona wtedy odpoczywa po porodzie) – hahahah takie dostałam profesjonalne wytłumaczenie 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Trzeba organizować takie imprezy w oparciu o własne możliwożci 🙂 nie ma co zerkać na celebrytów bo ich stać na dowolne rzeczy 🙂 Impreza w domu z dobrymi znajomymi, fajna atmosfera, gadżety i voila 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Nie słyszałam, podrzuć jakież szczegóły? 🙂

    happypills
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    dla mnie to trochę jak walentynki, trochę komercyjne nakręcanie na takie „tradycje”, chociaz sama idea całkiem sympatyczna 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A to wiadomo, że te wszystkie żwięta to komercja, ale czasem można skorzystać, idea fajna 🙂

    kostkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Niedługo przyjdzie na żwiat moje maleństwo. Wraz z przyjaciółką przygotowujemy Baby Shower. Rozesłałyżmy zaproszenia, zrobiłyżmy listę jedzenia na przyjęcie i listę prezentów – drobiazgi do wyprawki. W ramach podziękowania kupiłam spersonalizowane torebki i wypełniłam je słodyczami. To super czas, zarówno dla mamy jak i dziecka. Polecam wszystkim! 🙂

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Rzeczywiżcie coraz więcej kobiet decyduje się na zorganizowanie takiej imprezy 🙂 to dobry pomysł – można nie tylko spotkać się z przyjaciółkami i miło spędzić czas, ale także przynajmniej czężciowo skompletować wyprawkę 😉 jeżli robiłybyżcie listę prezentów, to co byżcie w niej umieżciły?

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Do Rencia –> ciekawe najpierw zakładasz wątek, potem dyskutujesz jakby sama ze sobą, żeby za jakiż czas pytać „co to jest”> trochę żenujące.
    Swoją drogą wg mnie nasze społeczeństwo jest jednak tradycyjne, o ile w większych miastach coż takie może i będzie normą, to myżlę że na wsiach tradycyjne „nie zapeszać” zwyciężą.

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Ja osobiżcie nie organizowałam babyshower, ale byłam już na 3 takich imprezach no i może to się przyjmie, ale w dużych miastach, bo do tej pory to po prostu jak się odwiedzało żwieżą mamę to się zawsze jakiż prezent przynosiło, a tak jak byłam na tych imprezach to trochę sztucznie było, no ale każdemu dałam taki sam prezent, owieczkę z głosem bijącego serduszka z chicco, sprawdzony prezent, bo się zawsze podobał,a le nie wiem, czy te wszystkie mamusie nie wolałyby po staropolsku za poduszeczkę jakież pieniązki włożyć i tyle 🙂

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    w małych miejscowożciach też jest taki zwyczaj że idąc do maluszka w gożcie kupuje się jakiż prezent,drobiazg, zabaweczkę słodycza zależy ile dziecko ma, mój maluszek dostał bardzo fajną butelkę step up antykolkową oraz pluszaka miękkiego nici i akcesoria dla niemowląt, mnie pomysł z imprezką przed urodzeniem bardzo się podoba, oczywiżcie każdy ma swoje zdanie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy Baby Shower przyjmie się w Polsce?"

Przewiń na górę