Czy chłopak to płec bez praw w odroznieniu od dziewczyn

  • Autor
    Odp.
  • elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    Czy chłopak to płec bez praw w odroznieniu od dziewczyn ktore maja pełen zakres przywilejów w zyciu?

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    w dzisiejszym swiecie na tym samym stanowisku i kobieta moze mniej zarabiac ??, moze ten mezczyzna prowadzi szereg innych dzialalnosci jeszcze, jak to zwykle bywa mezczyzna ma wiecej na glowie i ogolnie stoi na strazy calego interesu, mezczyznie zalezy na zdobyciu statusu bo nigdy na chlopakow nie lecialyscie rozumiesz to?? musielismy dla was kims zostawac a wy wchodzilyscie w gotowe, myslac ze duzo pracy wlozylyscie, tak samo jak z flirtem, dla was usmiechniecie sie i wystrojenie to cala wielka robota

    Ammut
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czy chłopak to płec bez praw w odroznieniu od dziewczyn ktore maja pełen zakres przywilejów w zyciu?

    „Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.”
    Oscar Wilde

    Im prędzej ,to zrozumiesz…tym lepiej 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Kiedy kobieta nie ma racji to nie ma racji.
    Ja 😆

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Czy chłopak to płec bez praw w odroznieniu od dziewczyn ktore maja pełen zakres przywilejów w zyciu?

    „Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.”
    Oscar Wilde

    Im prędzej ,to zrozumiesz…tym lepiej 😉

    stara dobra szkola gentelmenow dobre wysmienite i nadal aktualne i jakze zapomniane Kowal cos chyba nie zlapales reakcja kobiety na to bylaby natychmiastowa w sztuce przechytrzenia wroga wlasnie bylbys gora

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jednak wole nie przepraszać.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    coz to jest zasada wytrawnych graczy… 😉 a co do tematu uwielbiam stara szkole szarmanckich mezczyzn, calowanie w dlon, odsuwanie krzesla. Wstawanie kiedy podchodzisz do stolika. Polowa mlodych nie ma pojecia o czyms takim, a jest to tez sztuka uwodzenia mimo wszystko…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nigdy nie akceptowałem całowania w dłoń i zawsze kojarzyło mi się z mało higienicznym zajęciem 🙄 Uwodziciel ze mnie żaden ,ale jakoż nie przejmuję się tym 😈

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    coz to jest zasada wytrawnych graczy…

    wytrawnych graczy w zawodach kobiet

    w zyciu zawsze sie kierowalem uczuciami, niewyobrazam sobie aby dziewczyna miala mnie całowac w reke, albo jakies zasady postepowania z mezczyzna znac, czulbym sie jak swinia

    niepotrafilbym pisac slynnych tekstow kobiecych, o jakis wymogach do mezczyzn, byc [cenzura]ktora bierze kase i sex i spi z tym uczuciem ze wykorzystuje płec meska, czulbym sie parszywym gadem

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    😯 to straszne

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    „Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.”
    Oscar Wilde

    Im prędzej ,to zrozumiesz…tym lepiej

    to oznacza ze nawet [cenzura] kobiet bedzie dominowal zawsze nawet nad szeroko zaawansowanym mozgiem meskim

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    po raz kolejny obrażasz nas!

    Bez mózgiem można równoczeżnie nazwać mężczyznę.. wszystko działa w obie strony!
    ja również uważam,że to kobieta musi udowodnić to,że potrafi być na kierowniczym stanowisku i zarządzać również dobrze jak mężczyzna.! a często też dostaje mniejszą pensję za to,że jest kobietą.. proszę cię nie ożmieszaj się,że wszystko załatwiamy urokiem i wdziękiem!! widocznie trafiłeż na takie!

    Wykorzystywany mężczyzna? oj.. ale to mężczyźni korzystają z tych usług.. kto tu jest wykorzystywany? osobiżcie nie rozumiem tych kobiet moim zdaniem nie szanują swojego ciała… ale dla nie których taka sytacja jest wygodna.//

    wesslo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mój chłopak ma wiele przywilejów:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy chłopak to płec bez praw w odroznieniu od dziewczyn"

Przewiń na górę