Czy eletroniczna niania to widzimisię?

  • Autor
    Odp.
  • Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Ja nie stosuję niani tylko z tego powodu, że mam mieszkanie w bloku i „wszystko na jednym poziomie” 🙂 więc nie mam takiej potrzeby.
    jednak przydałaby się ona jak jedziemy do moich rodziców, którzy mają piętrowy domek. Wtedy można być na parterze a dziecko na piętrze lub odwrotnie. Nauczyliżmy się jednak radzić sobie bez elektronicznej niani 🙂
    a opinii będzie tyle ile ludzi 🙂 każdy ma swoją 😀

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A my używaliżmy elektronicznej niani i muszę przyznać,że znakomicie się sprawdziła i spełniła swoje zadanie. Ułatwia opiekę nad dzieckiem,szczególnie jeżeli łóżeczko mamy w innym pokoju.

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    bardzo dobry sprawdzony gadżet 🙂

    milakaja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dokładnie, niektórzy nie mogą żyć bez niani elektronicznej, a dla innych będzie zbędna. Warto wziąć pod uwagę, że są takie modele, które są formą kamery IP, więc spełnia taka niania wtedy dodatkowe funkcje. U siebie mam coż takiego jak Baby Monitor Gynoii, jest to włażnie niania elektroniczna z kamerą poklatkową, ma wifi, jak nie ma mnie w domu, mam podgląd na żywo, mogę jednoczeżnie słyszeć i rozmawiać z dzieckiem, ma też fajną aplikację, od razu można wysłać film czy zdjęcie np. na Facebooka. Warto zobaczyć zestawienie jak taka niania wypada na tle innych:
    Uwielbiam takie urządzenia, które uprzyjemniają życie.

    antylopa31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bym z tego nie korzystał…

    marzanna87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja uważam, że niania jest potrzebna. Miałam ją dopiero przy trzecim dziecku, bardzo ułatwia życie, tym bardziej że dom jest piętrowy.

    backobr
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Nie podoba mi się pomysł elektronicznej niani. Lepiej być non stop przy dziecku.

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Nie jest niezbędna, ale przyznam ze pomocna 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy eletroniczna niania to widzimisię?"

Przewiń na górę