Czy jestem bi? Co robic

  • Autor
    Odp.
  • Nowa2020
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący
    1. Hejka. Jestem w związku 5 lat z moim partnerem. Mamy razem dziecko półtoraroczne. Gdy chodziłam do gimnazjum lubiłam sobie popatrzeć na dziewczyny przebierające sie na wfie. Później czym starsza się robiłam to rozglądałam się za nimi na ulicy. Myślałam że to normalna taka ciekawość kobieca. Ale gdy zaczęłam się spotykac z moim partnerem obecnym (mój pierwszy) czułam że coś jest nie tak. Nie podniecal mnie. Nie mogłam dojść. Zaczęłam potajemnie oglądać kobiety w necie i strasznie mnie to podniecało. Później z partnerem w łóżku wyobrażałam sobie te laski w necie i dochodziłam inaczej nie osiągnę orgazmu jak nie pomyślę o jakimś nagim ciele kobiety. Mój mężczyzna jest przystojny ale fizycznie mnie nie pociąga. Wgl nagie ciała męskie mnie nie rajcuja . Już tyle lat ukrywam się z filmikami aż mnie to zaczęło frustrować. Mam wyrzuty sumienia. Na samym początku znajomości mu powiedziałam że podobają mi się też kobiety on na to że okej. Kilka razy się pytałam czy mogę spróbować raz z kobietą jak to jest to zabronił mi powiedział że mnie zostawi i zabierze mi dziecko bo jestem Chora. Z kobietą kiedyś tylko się całowałam i strasznie mnie to podjaralo. Z moim chłopakiem nawet się nie całuję bo mnie obrzydzaja jego pocałunki. Kocham go i to bardzo ale mnie nie podnieca. Chore co nie? On jest kochany wrażliwy naprawdę go kocham. Nie ogląda się za innymi nawet jak jest jakaś scena łóżkowa w filmie i jest kobieta naga to przełącza hahah bo mówi że nie lubi patrzeć na inne ja mu wystarczam nie interesują go jakieś obce baby. Naprawdę mam takie poczucie winy już mi po głowie plany chodziły żeby bez jego zgody zrobić to z kobietą żeby zobaczyć jak to jest czy zaspokoję swoją ciekawość. Ale boję się że może mi się to spodobać. Wstydzę się tego kim jestem… Nie wiem co robić ahh.. Jestem załamana.
    IggyIga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    wydaje mi się że w takim związku bez namiętności nie będziesz szczęśliwa i prędzej czy później będzie szukać wrażeń a to już zdrada

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy jestem bi? Co robic"

Przewiń na górę