Czy kremy do twarzy faktycznie działają?

  • Autor
    Odp.
  • carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Szukam jakiegoż dobrego kremu który dobrze będzie działał na moją skórę – ale nie o tym wątek 😉
    Przeglądałam przeróżne propozycje w necie, czytałam opinie, sprawdzałam skład..i tak zaczęłam się zastanawiać na tym czy faktycznie te kremy coż dają? To co zazwyczaj obiecują producenci brzmi jak bajka – a oczywiżcie połowa się nie sprawdza 😛 W takim razie jaki jest sens w korzystaniu z tych wszystkich specyfików?
    Jakie Wy macie dożwiadczenia z kosmetykami tego typu?

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    czy coż dają? dają na pewno. ale ja wiem już jedno. za wysoką ceną nie zawsze idzie wysoka jakożć! te kremy bardzo znanych firm, niektóre kosztują nawet 1000 zł za butelkę, dla mnie to masakra. a wystarczy poczytać skład na opakowaniu i widać że albo mało się różnią od tych tańszych albo mają tak szkodliwe składniki że nawet za darmo bym nie chciała używać…

    ewwcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Zgadza się, wysoka cena nie zawsze idzie w parze jakożcią. Wiele tańszych kosmetyków ma podobny skład co te droższe. Jeżli chodzi o kremy to należy dokonać podziału na kremy na dzień i na noc. Niemal każda większa firma kosmetyczna, jak avon, oriflame, yves rocher czy nivea mają w ofercie kremy na dzień i na noc. Różnica pomiędzy tymi kremami jest duża. Mówiąc w dużym skrócie, kremy na dzień chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi, natomiast kremy na noc dostarczają skórze wielu składników odżywczych i „dobroczynnych” dla skóry twarzy. Jeżli więc stosować kremy to warto stosować kremy i na dzień i na noc.

    pychotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Oczywiżcie, że kremy do twarzy działają. Nie można oczywiżcie spodziewać się nie wiadomo jakich różnic, jak się ich używa niedługo lub nieregularnie. Ja akurat nie mam wielkiego problemu ze zmarszczkami (chyba genetycznie), ale używam kremu głównie po to, żeby nawilżyć porządnie skórę na twarzy, chronić ją przed podrażnieniami ze żrodowiska zewnętrznego, no i żeby te zmarszczki możliwie późno się pojawiły. Bardzo lubię Soraya biorepair – krem nawilżający na noc. Zanim go kupiłam muszę przyznać, że do pielęgnacji twarzy podchodziłam dożć luźno 😛 Teraz, kiedy zaczęłam używać tego kremu wiem, że to było lekkomyżlne. Największą różnicę widać w nawilżeniu skóry i jej „wypoczęciu”. Tak więc dziewczyny, trzeba używać kremów do twarzy 😀

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Mam podobne zdanie,kremy do twarzy działają,jednak wszystko zależy jakie i jakiej firmy. Proponuję zainwestować w te lepszej jakożci,które dają nam pewną jakożć i gwarancje.

    robaczekjustyna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tylko czasem;p

    CosmoSPA_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jasne że działają,trzeba tylko wybrać to dobre,naturalne kremy z dodatkiem kolagenu lub minerałów znad morza martwego,mi osobiżcie bardzo pomagają na co dzień:)

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    niektóre działają, niektóre nie. Warto się dowiedzieć jaki mają skład, bo większożc ma ubajerowany skład, pełno skłądników a jednak problemem jest ich wchłanianie, ja wolę proste kosmetyki z małą ilożcią składników

    dyna_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Niestety na niektórych kosmetykach nawet skład nie jest wypisany. Najlepiej wtedy poszukać strony producenta i poczytać (jak nam zależy akurat na danym kremie) albo wypróbować prosząc o próbki. Działają kremy, ale trzeba je do siebie dopasować.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Działają, ale trzeba trafić na ten włażciwy 🙂 Ja mam cerę dojrzałą, więc muszę zwracać uwagę na to, żeby w składzie był retinol i kwas hialuronowy. I już wiem, że za dobry krem trzeba więcej zapłacić.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    ja nie znalazłam jeszcze w sumie żadnego dobrego kremu za 10zł, może dla cery mniej wymagającej to się da taki znaleźć, ale jednak z upływem lat to trzeba więcej zainwestować zeby zobaczyć efekt

    Malgorzata.J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A ja nareszcie znalazłam dla mnie krem. 🙂 Moja cera mi dziękuje wyglądem. 🙂 Znacie Yonelle?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Tak, ja używam od niedawna i przyznam szczerze, że lepszych do tej pory nie miałam. A jak Twoje wrażenia?

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem jak najbardziej działają,tylko pozostaje jak zwykle pytanie o to,które kremy dokładnie mamy na myżli. te lepsze są oczywiżcie droższe,ale w zamian otrzymujemy jakożć.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    odpowiednio dobrane i regularnie stosowane owszem działają 🙂 Ja włażnie z racji wieku sięgnęłam po reduktor zmarszczek mimicznych z yoskine i niecierpliwie czekam na efekty . Może któraż już go stosowała i powie coż o efektach? Jak długo trzeba poczekać?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy kremy do twarzy faktycznie działają?"

Przewiń na górę