• Autor
    Odp.
  • Pawlik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Niektóre utwory hip-hopowe są na prawde fajne, słowa mają wielkie znaczenie, tak jak, np. Bob one- widze dziż.

    Tucci1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Uwielbiam ten gatunek muzy 😀

    jess281
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bardzo lubię ten gatunek muzyki. Mój brat mnie wciągnął do słuchania tej muzyki.

    Prepers
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja bardzo lubię hip hop i polski rap jest bardzo fajny przekaz oraz można wiele rzeczy z niego wyciągnąć ale nie obrażam nikogo kto go nie lubi to już osobista sprawa

    Joploers
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja tam nie lubię hip-hopu to jest beznadziejna muzyka nie ma jak to jakiż trance czy klasyka albo coż takiego 🙂

    kruppssa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hip hop jest genialny, uwielbiam słuchać tej muzyki !

    Vicky11
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja kocham ten oldschoolowy rap, który był trochę jak poezja i poruszał ważne społeczne problemy, teksty były cechowane dużą wrażliwością i darem obserwacji. dawny hip hop to był też taniec, graffiti, cała kultura. 🙂 sama tańczyłam hh w młodości.

    do tego co dzieje się obecnie na scenie hip hopowej podchodzę mocno sceptycznie…

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Jakoś nie rozumiem tego całego hip hopu. Chyba do mnie nie trafia.

    Drzazga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Bardzo lubię zwłaszcza nową szkołę. Uważam, że są szczersi i mówią wprost czego chcą od życia.

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ostatnio słuchałam nowej płyty quebo i nawet mi się podoba, chociaż jestem daleka od lubienia hip hopu.. sama muzyka zmiksowana w stylu lofi jest super, ale sam hip hop.. nie.

    bettyboop
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    to zależy, ale niektóre płyty lubię 😉 Wilka Chodnikowego Bisza, ostatnią płytę Pezeta albo np. Widomo Pro8l3mu 🙂

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja w sumie bardzo lubię sobie posłuchać popularnych piosenek rockowych, albo iść w indie albo metal 🙂

    pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Pojedyncze kawałki, a w całości to podpowiem że baaaardzo lubię duet Łony i Webbera.

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Słucham głównie rapu, jednak czasami jest on nie do zniesienia. Zbyt wielu raperów lubi podkreślać jak to „kiedyś nie mieli, a dzisiaj mają” i tylko na tym opiera się ich twórczość. Uważam również za dosyć zabawne, że raperzy usilnie chcą się odciąć od mainstreamu, a właściwie już są w tym głównym nurcie na równi z popem

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Dlatego ja wole poruszanie głębszych tematów a nie gadanie o pieniądzach itp.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy lubicie Hip-Hop"

Przewiń na górę