Czy makijaż to MASKARADA?

  • Autor
    Odp.
  • Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Taką opinię zastałam na jednym z forum.
    Makijaż to wg mężczyzn ukrywanie własnego wizerunku wg nich kobieta nie powinna się malować.
    Co Wy na to !!!!????

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Moim zdaniem makijaż podkreżla urodę kobiety. Rozumiem, że niektórym facetom może się to niepodobać i znam bardzo dużo dziewczyn, które się nie malują. Ale osobiżcie nałożyłabym im lekki make-up, czasem aż sie prosi i ze zwykłej szarej myszki stałaby sie piękna kobietą.
    Nie należe do typu kobiet które beż make-upu nigdzie nie wyjdą, ale bardzo lubię sie malować i uważam że wyglądam o wiele lepiej.

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Ja tez uważam, że delikatny makijaż jeszcze nikomu nie zaszkodził 🙂 Nie podobają mi się tylko „malowanki” z gimnazjum. Tak poza tym bawiąc się makijażem możemy uwydatnić pewne cechy naszego charakteru, bądż dać sygnał na to w jakim obecnie jesteżmy nastroju i na co mamy ochotę. 🙂 A to chyba nie jest nic złego.

    Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ale dlaczego mężczyźni uparcie twierdzą że Kobiety nie powinny się malować 😥
    Zapraszam do ostrej dyskusji:
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    byc może nie pozwalją się nam malować bo uważają, że bedziemy wtedy podobały się innym facetom? Miałam kiedyż takiego.Zawsze jak sie umalwałam to mówił, że to pewnie nie dla niego tylko dla innych facetów, a żeby było tragiczniej to sam oglądał się za tymi umalowanymi!

    Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    A może to zależy od wieku 🙂
    Im starszy mężczyzna tym bardzie wyrachowany i doceniający urok kobiety podkreżlony perfekcyjnie wykonanym makijaże …
    A perfekcyjny makijaż to taki którego nie widać 😉

    A ja oczywiżcie zaliczam się do tych kobiet które raczej nie wychodzą bez makijażu (może to zboczenie zawodowe 🙂 )
    bo czuję się wtedy jakbym była conajmniej nieubrana.

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja też odkąd rozpoczęłam swoją przygodę z makijażem, rzadko wychodzę bez niego z domu:) i chociaż jest dyskretny to jednak jest. Po prostu dodaje mi pewnożci siebie:)

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    przepraszam za te powtórki, ale miałam problem z komputerem:)

    eversun
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    wydaje mi sie ze mezczyzni nie notuja naszych dyskretnie podmalowanych oczu i ust tylkko te, ktore naprawde przykluwaja uwage, czyli kilogram pudru itd. wiec dla nich pojecie makijaz zamyka sie tylko w ramach maski na twarzy.
    Ja tez nie lubie wychodzic z domu bez makijazu, ale czesto tez bywa tak, ze nie mam na niego czasu i maluje same rzesy i tez jest dobrze 🙂

    Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    wydaje mi sie ze mezczyzni nie notuja naszych dyskretnie podmalowanych oczu i ust tylkko te, ktore naprawde przykluwaja uwage, czyli kilogram pudru itd. wiec dla nich pojecie makijaz zamyka sie tylko w ramach maski na twarzy

    POMIERAM !!!
    I to jest włażnie sedno sprawy !!!

    eversun
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    😀

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja bez ,makijazu raczej nie wychodze:) chociaz nie nakładam ton pudru mój mąz i tak woli mnie bez niego:)

    .szczecinianka.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A ja uważam, że makijaż przesłania naturalnożć i staram się malować tylko na szczególne okazje 😉 Żeby raz na jakiż czas naprawdę olżnić pięknym wyglądem.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Widocznie musisz mieć gładką cerę. Ja niestety takiej nie mam i już niewielka dawka podkładu bardzo mi pomaga. Też chciałabym móc wychodzić na zajęcia beż makijażu ale niestety…

    .szczecinianka.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Wcale nie mam gładkiej cery 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy makijaż to MASKARADA?"

Przewiń na górę