czy należy bać się zakupów przez internet ?

  • Autor
    Odp.
  • klakierr99
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Internet to przyszłożć i myżlę, że nie ma się czego bać

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    jesli wiesz w jakim miejscu kupujuesz jak sa zabezpieczone tranzakcje platnicze to nie nalezy sie bac….

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Jasne, że nie. Trzeba po prostu być uważnym. Ja kupuję przez internet głównie kosmetyki, książki i rajstopy! 🙂

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja nie kupuję przez internet ciuchów, ponieważ muszę je wczeżniej dotknąć i przymierzyć oraz kosmetyków i perfum bo boję się podróbek. Ale inne rzeczy owszem kupuje w Internecie.

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja tam kupuję, bo jest wygodniej: kosmetyki, ubrania, perfumy. Co jeżli nie można dostać w normalnym sklepie? Internet staje się furtką do tego, żeby nabyć ją. Tak jak w moim przypadku, duńskiej odzieży (którą kocham) nie kupię w stacjonarnym sklepie, więc kupuję w dunkashop.com Cieszę się, że w ten sposób mogę ją nabyć.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja się nie boję 🙂
    Kupuję chętnie,ani razu nie narzekałam na towar,który zamówiłam.Kwestia zapoznania się z wymiarami,żeby sie pozniej nie okazało,ze cos jest za długie,za którtkie czy za ciasne 😉
    Ja akurat patrzę tylko na długożć-nie kupuje bluzek krótszych niż 70 cm 😀

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Czytałam,ze sklepy w sieci rozwijaja się w niesamowitym tempie.Należy na pewno uważać na „wyjątkowe okazje”ale jak już się sprawdzi,że jest ok.to niesamowicie wygodne zakupy.W sieci jak jakiż sklep ma wpadkę można roznieżć opinię po sieci w odróżnieniu od standardowego.

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Na 'wyjątkowe okazje” to trzeba uważać nie tylko w sieci niestety. Ja jestem zwolenniczką e-zakupów bo oszczędzają mój cenny czas i nieraz nerwy. Niczego bardziej nie znoszę jak przedzierania się między tłumem ludzi w sklepach i stania w gigantycznych kolejkach do przymierzalni i kas

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Trzeba wiedzieć co i gdzie kupować. Nigdy nie zdecydowałabym się osobiżcie na zakup jakichż drogich, ekskluzywnych rzeczy, które wymagają wczeżniejszego obejrzenia, a sklep internetowy nie umożliwia takiej opcji offline, lub mogą się zepsuć w trakcie transportu (np. dzięki Poczcie Polskiej). Z drobnych rzeczy odpuszczam sobie zakupy spodni i butów – bez przymierzania nie ma co brać w ciemno. Ale generalnie zakupy online polecam, zwłaszcza jeżli dany sklep ma dobre opinie i wielu zadowolonych klientów. Sprawdzona marka, daje pewnożć pozytywnych zakupów.

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dożć, że wygodniej to jeszcze korzystniej.

    pantofelek18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Dobre sklepy umożliwiają zwrot towaru, zanim zostanie użyty. Nie jest to standardem, ale w przypadku ubrań bardzo się przydaje. W internecie można znaleźć sporo fajnych obniżek i uniknąć czekania w kilometrowych kolejkach do przymierzalni i kasy.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Oczywiżcie nie należy bać się zakupów przez internet. Grunt to robić je z głową, jest bowiem wielu naciągaczy, którzy próbują użpić naszą czujnożć i proponują towar w promocyjnej cenie, która z żadną promocją nie ma nic wspólnego.

    pantofelek18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Wszędzie trzeba uważać na takie oferty, nie tylko w internecie ale i w sklepach stacjonarnych. Najlepiej sprawdzić dokładnie ofertę, jeżli mamy jakież wątpliwożci zawsze można zadzwonić, telefon jest podany.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Wiadomo,że wszędzie trzeba być w miarę rozsądnym,jednak moim zdaniem nie ma się znowu czego obawiać robiąc zakupy przez internet. Są przecież dobre sklepy,które posiadają mnóstwo pozytywnych komentarzy- to bezpieczne rozwiązanie.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Od dawna kupuję przez internet większożć sprzętu elektronicznego. Ostatnio także coraz chętniej kupuję ciuchy i (ku własnemu zaskoczeniu) buty. Jednak kupując w internecie trzeba korzystać z zaufanych sklepów i czytać regulaminy.
    Co do argumentów, że kupując „na żywo” mamy towar od razu i możemy go obejrzeć – w wielu sklepach dozwolony jest zwrot towaru, jeżli nam nie odpowiada, że nie wspomnę o dostawie – ostatnio jak kupowałam w [usunięto_link] wysłali przesyłkę w ciągu 24 godzin (tak mają zresztą w regulaminie) więc praktycznie od razu była u mnie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy należy bać się zakupów przez internet ?"

Przewiń na górę