Czy prawdzowy facet ma jaja?

  • Autor
    Odp.
  • mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Dla mnie to wygląda na stronę dla eunuchów a nie facetów.

    Co do czasopism dla mężczyzn, też ich nie czytam, bo szkoda kasy na reklamy, bezużyteczne ciekawostki i zdjęcia kobiet, które nigdy nie wyglądają tak jak w rzeczywistożci.

    Dla mnie stroną dla facetów jest xxxxxxxxxxxxxxxx
    Modyfikacja
    Link podajemy na prv jesli ktos jest zainteresowany
    F.

    Becks
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Z tego co mi wiadomo, to kazdy facet ma jaja, no chyba że miał jakiż przykry wypadek… 8)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Z tego co mi wiadomo, to kazdy facet ma jaja, no chyba że miał jakiż przykry wypadek… 8)

    a to było the best 😆 😆 😆

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …no ja tez myslalm ze kazdy facet ma jaja ale najwidoczniej jezeli mu ich brak to wystarczy ze wejdzie na ta strone i ma problem z glowy…. hmmm to jest dosyc interesujace…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Co sprawia,że facet ma jaja? Hmmm…ja myslę,że matka natura… 😆

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Pytanie razcje bez sensu. MOglabys spytac, jak sadzicie, czy kobiety maja piersi?

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Tak to jest jak sie metafory nie rozumie 😛
    i pyta 😛

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    e tam co to za pytanie………

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Tak, jasne. Nawet nie slyszalem o takim slowie jak metafora, nie mowiac juz o zglebieniu jego znaczenia. 😆

    Tak to jets, jak si enie umie sformulowac swoich mysli.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Ja nie lubię okreżlenia „prawdziwi mężczyźni” czy „twardziel”
    Nie lubię także facetów okreżlających siebie tymi wyżej wymienionymi nazwami.
    Geje są bardziej męscy niż tacy faceci, którzy przypisują sobie wyżej wymienione nazwy.

    Wyjażnię dlaczego.

    Większożć związków, w które wchodzą faceci rozpada się po kilku miesiącach, czasami nawet latach. Mniejsza o przyczynę, mniejsza o szukanie winnych.
    Wspólnym mianownikiem wszystkich niepowodzeń jest brak zgodnożci między oczekiwaniami, a rzeczywistożcią.

    Próżno wżród nich szukać faceta poprawnie posługującego się polszczyzną.
    Z kolei ci, którzy jako tako potrafią układać zdania złożone okazują się całkowicie niestrawni przy dłuższym przebywaniu w ich towarzystwie.
    Nie pominę kompleksów, bo to przecież domena większożci. Tak zwani „prawdziwi mężczyźni” zastanawiają się tylko nad rozmiarem swojego wacka i gdzie by go tu wsadzić, traktują kobiety jak szmaty i mają je do prasowania koszul i prania osranych gaci bo sami nie potrafią nawet umyć po sobie szklanki.

    Należy także jeszcze dodać, że najbardziej pospolitym zjawiskiem jest facet, który gada, że zna się na kobietach, a nie zna numeru buta swojej żony.

    Gdybym miał córkę, to niechciałbym, aby jakiż facet wtrącał się do jej życia. Ona pewnie też, w końcu miałaby moje poglądy.
    Wolałbym, aby miała przyjaciela, ktory jest gejem bo miałbym pewnożć, że jej nie tknie.

    Pozdrawiam

    [usunięto_link]

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    @Robert Miles wrote:

    Ja nie lubię okreżlenia „prawdziwi mężczyźni” czy „twardziel”
    Nie lubię także facetów okreżlających siebie tymi wyżej wymienionymi nazwami.
    Geje są bardziej męscy niż tacy faceci, którzy przypisują sobie wyżej wymienione nazwy.

    Wyjażnię dlaczego.

    Większożć związków, w które wchodzą faceci rozpada się po kilku miesiącach, czasami nawet latach. Mniejsza o przyczynę, mniejsza o szukanie winnych.
    Wspólnym mianownikiem wszystkich niepowodzeń jest brak zgodnożci między oczekiwaniami, a rzeczywistożcią.

    Próżno wżród nich szukać faceta poprawnie posługującego się polszczyzną.
    Z kolei ci, którzy jako tako potrafią układać zdania złożone okazują się całkowicie niestrawni przy dłuższym przebywaniu w ich towarzystwie.
    Nie pominę kompleksów, bo to przecież domena większożci. Tak zwani „prawdziwi mężczyźni” zastanawiają się tylko nad rozmiarem swojego wacka i gdzie by go tu wsadzić, traktują kobiety jak szmaty i mają je do prasowania koszul i prania osranych gaci bo sami nie potrafią nawet umyć po sobie szklanki.

    Należy także jeszcze dodać, że najbardziej pospolitym zjawiskiem jest facet, który gada, że zna się na kobietach, a nie zna numeru buta swojej żony.

    Gdybym miał córkę, to niechciałbym, aby jakiż facet wtrącał się do jej życia. Ona pewnie też, w końcu miałaby moje poglądy.
    Wolałbym, aby miała przyjaciela, ktory jest gejem bo miałbym pewnożć, że jej nie tknie.

    Pozdrawiam

    [usunięto_link]

    Ty za to jesteż grzeczny i kulturalny i kobiety za to Cię uwielbiają. 😆

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ty za to jesteż grzeczny i kulturalny i kobiety za to Cię uwielbiają. 😆

    Podobno tak jest 😆

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ja nie chodze po stronach z golymi laskami a moja laska tak, a jajka mam ;P

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    A co – lubie 😛

    rmaciej1983
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    @leviska wrote:

    No i włażnie… Jaki jest ten nasz prawdziwy facet? Jedna z blogowiczek, którą czytam wynalazła w internecie stronę dla prawdziwych i nowoczesnych facetów: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Poleciłam stronę swojemu facetowi. Wiecie co powiedział? Że wreszcie ktoż stworzył stronę dla „fecetów z jajami”. 🙂 Pytam go więc, dlaczego tak sądzi. A mój miły odpowiada, że go te wszystkie rozbierane panienki w CKM i Playboy w ogóle nie kręcą, a wręcz poczułby się szczeniakiem, gdyby to kupił. A na tej stronie znalazł prawdziwe teksty z jajem dla facetów z jajami. No i tak się dowiedziałam, że nowoczesny facet powinien mieć jaja. Niby stara prawda, a jednak odkrycie. Co o tym sądzicie? 🙂

    Podaj link na prv. jesli ktoż jest zainteresowany
    F.

    Po pierwsze: strony nie można wynaleźć, tylko odkryć.
    Po drugie: dlaczego nowoczesny facet powinien „mieć jaja”? Mężczyźni chyba od początków naszej cywilizacji musieli być tymi, którzy „mają jaja”. Skoro dziż od kobiet nie wymaga się takiej kobiecożci jak kiedyż, skoro akceptuje się u nich męskie cechy charakteru i wyglądu, to w takim razie nowoczesny facet wcale nie musi „mieć jaj”. Może sobie być np. takim milusim metroseksualistą.
    Zresztą to jeszcze zależy co się pod pojęciem „mieć jaja” rozumie. Zakładam, że „mieć jaja” = być twardym.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy prawdzowy facet ma jaja?"

Przewiń na górę