Czy puszysta może byż sexy?

  • Autor
    Odp.
  • malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Jak wy uważacie? Czy kobieta z okrągłymi (mało powiedziane) kształtami może być atrakcyjna i sexowna?

    CZKAWKA
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Oczywiżcie – atrakcyjnożć to nie tylko kształty to też to co się ma w „głowie”, miły sposób bycia gracja w ruchach 😉
    Mam koleżankę która przy 160cm wysokożci waży prawie 100kg mimo to nie może się opędzić od facetów bo ma w sobie to coż co ich przyciąga 🙂

    malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    No tak ale np nie może sobie pozwolić na ubranie sexownych obcisłych ciuszków, max krótkich spódniczek…

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    jest teraz taka reklama dove, z pania ktora jest puszysta a wyglada bardzo atrakcyjnie:) to czy jest sie sexy zalezy od czlowieka i jego nastawienia, a nie od dlugosci spodniczki, tkora sie ubiera. zreszta kto powiedzial, ze jezeli wazy sie ciut wiecej to nie mozna sie ubrac w krotka spodniczke??:D

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bycie sexy to nie tylko obcisłe bluzki z dekoldem do pasa i mini,która ledwie zakrywa posladki.To również sposób bycia,poruszania się,gestykulacji.Ładna buzia,zadbana cera,opalona skóra i ubrania,które podkreżlają w sylwetce to,co najładniejsze(wcale nie jest powiedziane,że muszą dużo odkrywac) to wszystko składa się na „bycie sexy”.Czasem detal znacznie wpływa na całokrztałt 🙂

    CZKAWKA
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Bycie sexy to nie tylko obcisłe bluzki z dekoldem do pasa i mini,która ledwie zakrywa posladki.To również sposób bycia,poruszania się,gestykulacji.Ładna buzia,zadbana cera,opalona skóra i ubrania,które podkreżlają w sylwetce to,co najładniejsze(wcale nie jest powiedziane,że muszą dużo odkrywac) to wszystko składa się na „bycie sexy”.Czasem detal znacznie wpływa na całokrztałt 🙂

    Zgadzam się w 100% 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No pewnie,że tak:) Musi tylko o siebie dbać i….polubić samą siebie;)

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Nie ma brzydkich kobiet 😉 są tylko takie, które o siebie nie dbają.

    Tiaaasia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jestem puszysta (dożć mocno) a mimo to od 6 lat jestem szczęsliwą żoną mąż wciąż mnie adoruje, jak się wystroje to lata dookoła z otwartą gębą 😉 I jest strasznie zazdrosny o wszystkich facetów 😀 Bycie sexi to nie tylko ciało, to też zachowanie, gesty umiejętnożć pokazania, podkreżlenia tego co mamy pięknego, czy to może biust, włosy, oczy itp. Zawsze się użmiechaj, podnież głowę, poszukaj w sobie tego co masz pięknego, na pewno jest tego dużo, powiedz sobie że jesteż piękna mimo tych wałeczków miłożci 😉 Bierz życie na wesoło a twoje otoczenie odbierze cię tak jak sama się odbierasz, pamiętaj o tym.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Jasne, że panie okrąglutkie mogą być sexy! Każda kobieta może taka być! Trzeba tylko wiedzieć co i jak 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Jasne ze moga byc sexy 🙂 nawet jesli nie mozesz ubrac mini mozesz ubrac spodnice za kolana i szpilki a to tez wyglada super sexownie 🙂 pulchne panie zazwyczaj maja duzy biust, wiec bluzeczka z dekoldem i pokazanie co sie ma wspanialego 🙂 jest wiele mozliwosci 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    a jeszcze musze cos dopiac 🙂 podoba mi sie twoja postawa, jesli jestes pulchna a chcesz byc sexy i pokazac co masz najlepsze 🙂 zazwyczaj panie ktore maja gdzie nie gdzie czegos wiecej maja bardzo niskie poczucie wartosci i nie staraja sie wygladac dobrze skoro wg nich samych juz wygladaja zle. a to najgrorszy blad,zalozyc wielki sweter i nie dbac o swoj wyglad..

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja uważam, że niewiele kobiet jest sexy. Ponieważ, uważam że seksapilu jest się trudno nauczyć.
    A tak odnożnie dożwiadczenia.. nie widziałam kobiety z seksapilem, która była chudziutka.. miała większy biust – niekoniecznie duży( bo nie wyobrażam sobie seksownej kobiety z małym biustem? ) oczywiżcie wcięcie w tali i conieco w biodrach… no i jak pisałyżcie powyżej.. sposób poruszania się itp. Ogólnie całokształt 🙂
    A odnożcie zapytania… tak kobieta puszysta też może być sexy 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link]. wrote:

    Ja uważam, że niewiele kobiet jest sexy. Ponieważ, uważam że seksapilu jest się trudno nauczyć.
    A tak odnożnie dożwiadczenia.. nie widziałam kobiety z seksapilem, która była chudziutka.. miała większy biust – niekoniecznie duży( bo nie wyobrażam sobie seksownej kobiety z małym biustem? ) oczywiżcie wcięcie w tali i conieco w biodrach… no i jak pisałyżcie powyżej.. sposób poruszania się itp. Ogólnie całokształt 🙂
    A odnożcie zapytania… tak kobieta puszysta też może być sexy 😉

    Jak dla mnie każda kobieta nawet z małym biustem może być seksowna!!

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    wg. mnie nie każda kobieta moze być seksy
    Nie wyobrażam sobie wychudzonej kobiety, która miałaby być seksy..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy puszysta może byż sexy?"

Przewiń na górę