Czy słuchacie DISCO POLO??

  • Autor
    Odp.
  • angela1
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    Ja nie słucham Disco polo … Nie lubię po prostu.. 🙂 A wy lubicie ? ?

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    He he….W Polsce wystarczy powiedzieć, że nie słucha się disco – polo, by uchodzić za inteligenta 😆
    Nie, no ale oczywiżcie, że jest to ten rodzaj muzyki, dla najmniej wymagających „słuchaczy”. No i na weselach dobrze się przy tym bawią.
    Warto przypomnieć, że DP powstało na początku lat 90-tych i nazywało się „muzyką chodnikową” – od sprzedawania jej na kasetach, ze stoisk na chodnikach włażnie. Za pierwszy discopolowy zespół uznaje się grupę Top one, która w tamtym czasie wypużciła dwa „hiciory”: „Wejdziemy na top” i „Ciao Italia”…….
    Osobiżcie nie słucham, ale lubię popatrzyć na ich teledyski – można beki ze żmiechu kręcić 😛

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    O proszę miałem ich kasetę magnetofonową 😀 miałem wtedy chyba z 7lat hehe pamiętam białego misia 😈 ,ale później dowiedziałem się ,że to piosenka wojskowa 😆

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    „Biały Miż” powstał nieco później i był „coverem” piosenki Polskich Orłów.
    Na tej samej płycie – kasecie, znalazły się jeszcze różniste złote krążki itp.
    Katowano wtedy tą muzą na wszystkich bazarach – aż do czasu, gdy pojawiło się „mydełko Fa” 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mydełko Fa to nie disco polo ,a piosenka kabaretowa 😉

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    @Kowal wrote:

    Mydełko Fa to nie disco polo ,a piosenka kabaretowa 😉

    Ale ja tego nie napisałem…Tam jest: „zastąpiło”. Zresztą jak zwał – tak zwał, wiadomo o co chodzi.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    nie ma nic lepszego niz moc ubrac wytarte spodnie koszulke usiasc pod parasolem napic sie zimnego piwa zjesc dzika prosto z ogniska a na scenie walczy disco polowa kapela umazani popiolem ketchupem z ekipa wyluzowanych na maksa kolesi i kolezanek …..dalabym wiele by miec mozliwosc tak beztroskiego czasu…no ale coz …jak chce mi sie folku co najwyzej sobie moge pomarzyc

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link]

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link]

    nefreteteee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nikt nigdy nie słuszał, nie słucha i słuchał nie będzie bo to obciach, ale jak jest impreza czy wesele i grają disco polo, to dziwne, ze każdy zna słowa całej piosenki i żpiewa na cały głos :)) Ja lubie disco polo… przy takiej muzyce ludzie najlepiej się bawią, zarówno młodzi jak i starsi… są najbardziej rytmiczne i fajnie się do nich tańczy.. lubię, lubię, lubię.. ! 😛

    itsme
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    No a ja chcąc nie chcąc muszę od czasu posłuchać, bo mój synek uwielbia piosenki disco polo, skacze i wariuje przy tym. „Jesteż szalona” już mi bokami wychodzi, no ale czego się nie robi dla dziecka:)
    Sama nie przepadam, choć sąsiadka od nas zwykle słucha techno, ale ostatnio często puszcza jakież kawałki z kategorii disco polo – i wcale się tego nie wstydzi.

    puszczalska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja słucham disco i się nie kryję 😉 Głównie Disco polo 90`
    Mojego stylu nikt nie zmieni. Uwielbiam disco.
    I to nie jest wstyd, bo to jest na topie i będzie.

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja nie słucham ale dobrze się bawię szczególnie na weselach

    brydzia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Kiedyż bardzo stanowczo opierałam się modzie na Disco Polo, a dziż mam folderek z największymi hitami żeby włączać na impreazach dla żmiechu.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    nie, ale nie mam nic przeciwko

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy słuchacie DISCO POLO??"

Przewiń na górę