Czy to normalne? Co mam zrobić?

  • Autor
    Odp.
  • LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Hej, opowiem wam coż. Mam pewien problem… Jestem z moim chłopakiem już ponad 3 lata. Na początku naszej znajomożci on poszedł do innej szkoły i tam była ona. Dziewczyna która zakochała sie w nim po uszy. On Kocha mnie wiec nc z tego nie było. Ale ona ma obsesje na jego punkcie. Trwa to już 3 lata. Na jakiż czas mija a potem znowu. Sms-y. Wiadomożci na gg przeżladowanie mnie… To jest nienormalne i chore… Nie wiem co mam z tym zrobić. On z nią rozmawiał i nic nie pomogło. Ona zachowuje sie jak taka rozpieszczona nastolatka która sie zakochała i myżli ze będzie jej. Wie ze jestem z moim chłopakiem i ze on mnie kocha a nadal probuje rozbić nasz związek! Knuje, spiskuje, rozpuszcza różne plotki! Pomocy… Co mogę zrobić, jak temu zaradzić?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ile ona ma lat?
    A ile wy?

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Wszyscy po 19… Tylko ona sie tak nie zachowuje…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Musicie to zignorować, bo przecież o przyciągnięcie uwagi jej chodzi.

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    lepiej ja olej! jak bym byla na Twoim miejscu to nie reczylabym za siebie bo jestem bardzo nerwowa ale to i tak bynic nie dalo;/
    jak to sie mowi „lej na nia cieplym moczem z gory na dol” 😆

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Tylko wiecie co dziewczyny.. im bardziej ja olewamy tym ona głupsze rzeczy wymyżla… Ostatnio nawet rozpużciła magiczna płotkę że jestem w ciąży i to nie z moim facetem… Co za ludzie….

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    kurcze gdzież czytałam na temat osobowożci nekacza[najlepiej to poszukaj na ten temat w necie] a to co opisujesz doskonale do tego pasuje. W skrócie to napisze co tam wyczytałam i jak sie bronic przed takimi ludźmi. A więc dla takiej osoby wystarczy jeden usmiech a ona sobie juz mysli bóg wie co i układa przyszłożc ze swoja „ofiarą”, dla niej wystarczy to że on cokolwiek do niej powie[nawet żeby sie odczepiła] bo to żwiadczy tylko o tym że on zwraca na nia uwagę.

    masz tu linka na ten temat. Mimo iz opisywane sa tam bardziej drastyczne sytuacje to napewno coż wyciągniecie dla siebie

    [usunięto_link]

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Przerażająca ta historia.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    A nie macie kumpla, który dla odwrócenia uwagi udawałby zakochanego w niej (też smsy, gg), w tym samym stylu co ona?

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    serrafina – dobry pomysł !!!

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Gorzej bedzie jak przez ten czas odwracania uwagi ona sie zakocha w tym chlopaku i potem on bedzie mial przechlapane jak ona mu nie da spokoju. 😆

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    no faktycznie istnieje takie ryzyko, o tym akurat nie pomyslalam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy to normalne? Co mam zrobić?"

Przewiń na górę