czy torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety?

  • Autor
    Odp.
  • e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Poniekąd myżlę że tak,torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety ponieważ to włażnie w niej mamy wszystkie swoje skarby które nosimy przy sobie,więc nic dziwnego że jest przez nas aż tak uwielbiana:) Sama mam kilkanażcie torebek na wiele okazji.

    Sklep-Biustonosze_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Zgadza się,to nasz żywioł i rzeczy bez których nie możemy obejżć się na co dzień,ja np nie wyobrażam sobie wyjżcia bez swojej ulubionej i pakowanej torebki,to tak jakby brakowało mu niemal całej ręki:)

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Takie do reki są najbardziej kobiece, ale rozumiem cię, też czasami wolę luz i wygodę, ale jednak wciaż chce mieć cos ładnego, dlatego ja zamówiłam worek-torbę „Noż mnie”. Wybrałam wzór ze sklepu, ale mozna nawet zamówić uszyty na zyczenie, bo to są handmejdy, szyte w Polsce w małych ilożciach, więc nie masówka jak Deichman, że każdy ma taką.

    Tak z ciekawożci, po ile są?

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Tak z ciekawożci, po ile są?

    50 zł taka normalna jak torba. Ale zalezy od konkretnego modelu – wielkożci i przeznaczenia, bo są też fajne woreckzi na buty, woreczki na buty z siatką. Jest do wyboru trochę modeli : [usunięto_link] jupi

    eli45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Stwierdzam, że może tak być. Znam osoby, które mają mają manie na ich punkcie ale z butami jest podobnie.

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Tak z ciekawożci, po ile są?

    50 zł taka normalna jak torba. Ale zalezy od konkretnego modelu – wielkożci i przeznaczenia, bo są też fajne woreckzi na buty, woreczki na buty z siatką. Jest do wyboru trochę modeli : [usunięto_link] jupi

    Fajne 🙂 po 30 potrafią chodzić torby ekologiczne w sieciówkach robione masowo, a tu jakby nie było jest jeszcze zamknięcie 😛

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Muszę zobaczyć.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Torebki albo buty – rzeczywiżcie też odnoszę podobne wrażenie, chociaż ja z koleżanką „chorujemy” również na kolczyki. 🙂 Ale jak sobie przeglądam komplety ubraniowe gwiazd na portalach typu kimkim.pl, gdzie styliżcie dobierają ubranka, torebki i buty to na większożć mam ogromną ochotę. Myżlę, że to przychodzi z wiekiem. 😉

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Ja ma taka najlepszą przyjaciółkę 🙂

    jest zawsze ze mną i pomaga mi dżwigać codzienne ciężary :). Zdjęcie pochodzi z domodi.pl, sporo fajnych totrbek, ale i inspracji, jak je nosić mozna tam wyszperać.

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Myżlę,że każda z nas ma taką najlepszą przyjaciółkę w postaci torebki gdzie znajdują się wszystkie skarby żwiata:) Oczywiżcie do torebki należy dobrać też odpowiednie i pasujące pod kolor buty.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Uwielbiam torebki, ale szczerze mówiąc jak się da to staram się ich nie zabierać ze sobą.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja nie lubię nosić rzeczy po kieszeniach, więc torebka jest zawsze:)

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Coż w tym jest,torebka chyba faktycznie jest najlepszą przyjaciółką kobiety a przynajmniej nieodzownym dodatkiem do każdej aranżacji,stylizacji. Bez niej nie sposób gdziekolwiek wyjżć:)

    Alladies-Fashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nie wyobrażam sobie aby nosić te wszystkie rzeczy po kieszeniach czy w reklamówce. Jeżeli juz to włażnie od tego służy większa torebka na zakupy i tego się trzymam:)

    panta rhei
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Staram się nie zaprzyjaźniać z przedmiotami 🙂 Natomiast torebki lubię ze względu na ich praktycznożć oraz oczywiżcie elegancję. Staram się nosić różne torebki, w zależnożci od nastroju i oczywiżcie stroju, ale przyznam, że mam słabożć do niektórych typów i np [usunięto_link] zawsze będzie moim numerem jeden.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety?"

Przewiń na górę