Czy warto kupić ?

  • Autor
    Odp.
  • karmela1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czeżć dziewczyny !! smiley

    Zastanawiam się na kupnem palety cieni a dokładnie palety z 120 kolorami. Któraż osoba z forum miała stycznożć albo ma taka paletę. Znalazłam taka paletę na [usunięto_link] , czytałam opinie na sklepie i były pochlebne.

    Dzięki bardzo za odpowiedz

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    co to za firma?

    karmela1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Cienie są bez firmowe. Ale czytałam opinie o niej i całkiem całkiem. Na zdjęciach naprawdę super wygląda ale ja się jeszcze zastanawiam.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Cienie są bez firmowe. Ale czytałam opinie o niej i całkiem całkiem. Na zdjęciach naprawdę super wygląda ale ja się jeszcze zastanawiam.

    ja bym ich nie kupowala.

    za tylke kasy mozna sobie kupic zestaw lancome lub clinique w rozsadnych, dopasowanych do typu urody odcieniach.

    karmela1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przez weekend poszukałam opinii i w końcu się zdecydowałam, zamówiłem wczoraj i czekam na paczkę. Jak dostane na pewno zdam relacje !!

    karmela1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tak jak pisałam wczeżniej miałam zdać mała recenzje zamówionej przeze mnie palety. Paleta jest naprawdę rewelacyjna w sumie się troche nie spodziewałam a tu takie miłe zaskoczenie, kolory mocno napigmentowane, dobre gatunkowo ,zdecydowanie lepiej wyglądają na żywno niż na zdjęciu. Faktura cieni jest dożć podobna do cieni z Gosha które regularnie używam. Zrobiłam sobie próbny makijaż na jutrzejsze wesele i utrzymał się przez cały dzień. Jeszcze się przejmowałam ze dostane cienie potłuczone ale zapakowane był bardzo skrupulatnie. Więc podsumowując jestem zadowolona z zakupu i polecam !

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja ostatnio kupilam mega d**** cienie, strasznie sie osypywaly, ale znajoma mi polecila wybrac odpowiednia baze pod nie i kupilam eyeshadow primer w golden rose, swietnie utrzymuje cien na powiece, jest wydajny i latwo sie go naklada.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja bym nie kupila tak duzej ilosci cieni, bo przeciez to tez ma date waznosci, napewno nie uzyla bym wszytskich, a juz napewno nie zuzyla, wiec wybralabym cos gdzie tych kolorow jest duzo, duzo mniej.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Jezeli mialabym miec ja tylko do uzytku wlasnego, to nie kupilabym, bo to za duzo i w efekcie polowa i tak napeawno pojdzie do kosza.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem te 120 kolorów może się okazać zbyt dużą ilość, aczkolwiek co do jaości cieni, to nie sądzę, by była ona jakaś znacząca, jeśli mamy dobrą bazę. Ja na większe wyjścia używam tylko Kleju do cieni z  Pierre Rene i dzięki temu mam zawsze pewność, że niezależnie jakich cieni postanowię użyć, mój makijaż utrzyma się przez całą noc.

    Sylwia Chmielewska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Noo.. chyba tak jak większość dziewczyn myślę, że 120 kolorów to za dużo do normalnego użytkowania. Ja wybieram sobie zawsze paletke kilku kolorów np. osobno na jesień, osobno na zimę

    lesna monia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    nawet jak wychodzi teoretycznie taniej to wg mnie nie warto bo i tak połowy nigdy nie użyję

    Zofia789
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jeżeli większość kolorów jest w twojej ulubionej wersji kolorystycznej to bierz, czasem warto pomieszać inny zestaw na powiece i od razy wygląda się inaczej jak mówi moja znajoma wizażystka… ale jeżeli sporo kolorów jest z zestawu którego nie lubisz to nie ma sensu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy warto kupić ?"

Przewiń na górę