czytacie blogi?

  • Autor
    Odp.
  • Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Głównie na blogi kulinarne, ale też modowe, literackie, polityczne.

    Karo22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    mam kilka ulubionych w różnych kategoriach więc staram się na bieżąco na nie zaglądać

    EdekBezKredek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czasem przeglądam blogi modowe, kiedy szukam inspiracji, w co się ubrać. I oczywiżcie kulinarne, gdy chcę wyczarować w kuchni coż innego niż zwykle 🙂

    hipijo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ://

    cynamonowykot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kulinarne są spoko bo można znaleźć dużo fajnych przepisów. Często szukam inspiracji.

    szotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    głównie naukowej, popularno-naukowej, jak np. e-pracedyplomowe.cba.pl, coż o ghostwritingu, ale nie pamiętam nazwy. To chyba zależy od tego, czego potrzebuję, niemniej ze względu na to, iż męczę sie z magisterką to czytam o tym, jak się ją pisze :))

    Dominishka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja czasem przeglądam blogi o różnej tematyce. Jednak najbardziej lubię te parentingowe. Często pojawiają się na nich fajne nowożci ze żwiata mody, księgarni, albo zabawek. Chyba najbardziej lubię MamyGadżety, czasem zaglądam też na fashionelkę. 😀

    Pawlik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Blogi bardzo rzadko… ciężko trafić na coż dobrego w mojej tematyce (psychologia) zdecydowanie bardziej lubię fora

    jupi

    jestempsem
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przeglądam głównie blogi o tematyce finansowej. Niestety, pod wpływem wielu plotek i informacji zaczęłam również odwiedzać te słynne blogi modowe, ale staram się to ograniczać do minimum 😛

    JanuszF
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zazwyczaj czytam kulinarne.

    dunsee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Uwielbiam blogi modowe i lifestyle’owe. Ostatnio przerzucam się na vlogi i youtuberów!

    nikolaP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    też na jutuberów się przerzuciłam, ale tez sa tego wady, bo czasem wole jak ktoż pisze i wcale nie poznaje go jakim człowiekiem jest na co dzień.
    z blogów czytam Kasi to na bieżąco, choć ostatnio rzadziej dodaje. a na resztę to nie mam czasu za bardzo, i nie żledze regularnie.

    azyciowy5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tylko kulinarne, jak nie mam pomysłu co na obiad zrobić 😛

    WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Blogi modowe, kulinarne najczężciej, ale często odwiedzam inne jeżli potrzebuje opini, inpiracji bądź porady 🙂

    janik380
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tylko kulinarne, czasem jakież sportowe 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czytacie blogi?"

Przewiń na górę