• Autor
    Odp.
  • calinecka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja od czasu do czasu robię coż z filcu fajne takie własne dekoracje

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    W zasadzie najlepiej jest takich dekoracji poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziemy ich największy wybór w niższej cenie,włażnie tak jest u nas:)

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Po galeriach też warto się p****żć.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Jak najbardziej,warto p****żć się po galeriach,szczególnie jeżeli są ciekawe promocje,ja osobiżcie preferuję sklepy internetowe gdzie dodatków,dekoracji mamy naprawdę sporo,w tym także sprzętu agd czy żrodków czystożci.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja polecam poszukać stylowych ozdób i dekoracji do swojego domu w sklepach internetowych,w końcu tutaj również znajdziemy ich szeroki wybór przy jednoczeżnie niższej cenie:)

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    A co sądzicie o tapetach lub panelach 3D? Bo moim zdaniem to równie fajna i trafna dekoracja,poza tym robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż zwykła fototapeta lub obraz.

    WerMa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A co sądzicie o tapetach lub panelach 3D? Bo moim zdaniem to równie fajna i trafna dekoracja,poza tym robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż zwykła fototapeta lub obraz.

    Panele 3D moga być bardzo ładne 😀 Koleżanka ma w domu u siebie takie panele w kształcie dużych kwadratów obite tkaniną na całej jednej żcianie w salonie przy telewizorze i baaaaaaaardzo ładnie to wygląda. Nie jestem pewna czy można to nazwać panelami 3D ale chyba o to chodzi 🙂 fototapety jakoż nieszczególnie mi się podobają….

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Panele 3d faktycznie zapewniają bardzo ciekawą ozdobe na żcianach,wiec warto się nad nimi zastanowić,nie są też chyba jakoż specjalnie droższe od zwykłych,prawda? Poza tym czy zaglądaliżcie już do nas na MaxQ.pl? Jeżeli nie to czas nadrobić zaległożci.

    trywine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moja łazienka jest w stylu Spa, kolory: beż, biel i brąz. Wszystko wygląda pięknie, ale okno mam na tyle duże, że chyba sąsiedzi mnie widzą. Czym je mogę przysłonić, żeby ograniczyć widocznożć? Rolety zew. mam, ale nie chcę ich w ciągu dnia za każdym razem zaciągać kiedy chcę skorzystać z toalety, za firankami do połowy okna też nie przepadam a zasłony nie wiem czy pasują w łazience….może jakież aranżacje podeżlecie?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja lubię sobie kupować dodatki do mieszkania, często wymieniam dodatki, kupuję najczężciej w agata meble bo tam mam najbliżej i jest największy wybór.

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    A co sobie kupujesz? Tak z ciekawożci podpytuję bo chcę odżwieżyć salon.

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Zobaczcie sobie chlebaki drewniane. Bardzo ładnie prezentują się w kuchnie, chociaż nie w każdej.

    Marcin O.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Oczywiżcie proponuję wżród dodatków dekoracyjnych ni pomijać końcówek karniszy – które moim zdaniem bardzo odmieniają dekoracje okna i całego wnętrza – jeżli są dobrze dobrane. Proponuję też przemyżleć poszewki, zasłony/rolety i bieżniki w odpowiednio skomponowanych zestawach materiałowych – taka kompozycja nabiera silniejszego charakteru i mocniejszego wydźwięku wizualnego.

    niobe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Fajnie tez czasami poszperać w starociach- np ściana obłożona starymi winylami wygląda bardzo klimatycznie i niepowtarzalnie, a nakład cenowy niewielki 🙂

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    mi podobają się drewniane elementy, na pimpit.pl jest masa takich rzeczy,a naprawdę są śliczne…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dekoracje w domu"

Przewiń na górę