• Autor
    Odp.
  • ASIA
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    witam:)
    wybieram sie na wakacje i chcialabym jakas trwalszą depilację, na ile wystarcza laserowa hę? i jakos wczesniej trzeba sie przygotowac? np. miec odpowiednia dł. włosków czy jak? z gory dzieki za pomoc

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    nie mam pojecia jak trzeba sie przygotować …bo jeszcze nigdy laserowo nie usuwałam włosków:) ale mam kolezanke ktora pracuje w zakładzie kosmetycznym i w pierwszym dniu w pracy przyszedł do niej klient na depilacje laserową włosów łonowych …obydwoje byli przerazeni ale jakos sie udało hehe

    pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    z tego co wiem, to depilacje laserowa trzeba powtarzac kilka razy. jest to kosztowny i bolesny zabieg (na nogach mniej, bardziej w okolicach bikini) ale jak juz sie pozbedziesz wszystkich wloskow to nie powinny wcale odrastac, bo to sie wypala caly wlos, lacznie ze wszystkim co pod skora 🙂

    ASIA
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    no spoko;P ale czy wie ktoras z Was na czym mniej wiecej to polega i czy trzeba sie jakos przygotowac?

    ilybj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    no co Wy depilacja laserowa jest absolutnie na całe zycie, jest wspaniałym zabiegiem który likwiduje poryte problemy z naszego zycia;D najwazniejsze w zabiegu jest to ze musisz zrobić około 3-4, jeżli zrobisz jeden to nic nie da, a hajs pójdzie w błoto, robisz trzy lub cztery w odstępach 4-6 tygodni, jakos tak, wpisz w gogle depilacja laserrowa a Ci wyjdą tak boskie artykuły, zasady przygotowań jakież tam są ja wiem ze jednym z nich jest to ze włosy musza być całkiem zgolone i pierwsze słysze zeby to było bolesne??? coż mi sie nie wydaje.., jeden zabieg kosztuje kilkaset złotych ale to zależy co chcesz depilować, polecam sprawdzić by studio w którym zrobisz miało dobre lampy, jakież tam na litere „i” jakis trzyliterowy skrót słyszałam ze te sa najlepsze, pochodź po necie a wsyztsko znajedziesz i na zawwwssze wyrzucisz zyletke z domuuu kazdemu to radze!!!!!!!:))))))))

    dejavue30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja też marzę o laserowej, już mam dożć depilatora, choć się już przyzwyczaiłam. na początek zafunduję sobie pod pachami, potem może bikini 😀
    na razie jednak kasy na to nie mam 😕
    znam dziewczyny które sobie zrobiły i są baaardzo zadowolone
    pozdrawiam 😉

    ASIA
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    wlasnie a moze ktoraz z Was wie jak trzeba sie przygotowac do tego,np. czy musze miec wloski jakiejs dlugosci czy nie i na czym to polega mniej wiecej?

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Już wiem na co będę zbierać pieniążki. 😀 😀

    Tutaj masz link i poczytaj sobie:

    [usunięto_link]

    ASIA
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    NO COZ TYLKO PROBELM,JAK DLA MNIE,;P ZACZYNA SIE JESLI CHODZI O DEPILACJE BIKINI;]

    rastman
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja przeszłam tą depilację 4 miesiące temu po raz pierwszy i na razie ani włoska na ciele:). Polecam niezdecydowanym poczytać i zasięgnąć języka [usunięto_link]
    😀

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ciekawe info z tym laserem. a ceny jakie?
    ja narazie zostaje przy zwyklej [usunięto_link]

    rastman
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    zajrzyj na [usunięto_link]

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Podsyłam kilka słów o depilacji laserowej: [usunięto_link]. Chcialabym zaznaczy, że zabieg, by przyniósł cudowne efekty trzeba powtórzyć;)

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ooooj, boli boli…tzn. powiem tak…przy pierwszym zabiegu znieczulenie pomogło, nawet nie był ten zabieg tak nieprzyjemny. No ale przy drugim nie wiem, czy to znieczulenie nic nie dało, czy po prostu bez niego ból byłby jeszcze większy:D
    Nie no,nie tragizujmy, aż tak nie boli, ale ból fakt – jest. Przy czym wart wytrwania, bo efekt jest naprawdę zadowalający = brak włosków:) Ja robiłam ten zabieg we Wrocławiu w LaserBeauty, bo jako jedni z nielicznych mają jedną cenę bez względu na to, czy chcemy bikini klasyczne czy poglębione.
    aha, i jedna uwaga do autorki postu – nie idź na ten zabieg na wakacjach!! No chyba, że chcesz mieć taniej – w wakacje zawsze są zniżki, a to dlatego, że po zabiegu nie można się przez minimum 4 miesiące opalać.

    parzaczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czy jest to bardziej bolesne niż depilator w strefie bikini?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja laserowa"

Przewiń na górę