Depilacja laserowa – czy jest bezpeiczna

  • Autor
    Odp.
  • Magnificon
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Szukam dla siebie dobrej metody depilacji i tak się zastanawiam, czy laser jest bezpieczny? Teraz to chyba głównie laser prawda? Jeśli nie laser to co, a jeśli laser to gdzie najlepiej (Toruń)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Marlena Niedzielska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mogę Cię uspokoić – laser jest jak najbardziej bezpieczny. Jeśli się chce trwałe efekty, to tylko i wyłącznie laser. Co do miejsca w Toruniu, to z tego co wiem to w okolicach Konstytucji 3go Maja jest duży ośrodek z depilacją laserową – EndoMed, więc może tam.

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    jasne, że jest bezpieczna, a czemu nie ? ja swoje nóżki depilowałam laserowo w klinice Mediart clinic w poznaniu, kawał dobrej roboty i przede wszystkim nic mi nie wrasta i nic nie kłuje przy odrastaniu, a to dla mnie zawsze było najważniejsze.

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jak najbardziej! ja jestem po zabiegu depilacji laserowej i bardzo polecam 🙂

    freedzia85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Zdecydowanie bezpieczny, ba! Nawet naj-bezpieczniejszy ze wszystkich metod 😛 zero wrastających włoskó czy problemów skórnych po zabiegu 😛

    jadziajadwiga
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jestem po i jestem w stanie powiedzieć: ze wszystkich sposobów znanych człowiekowi – najbezpieczniejszy 😛

    AgaB
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mnie przerażała cena, ale jeśli masz kartę Biznes Benefit to możesz skorzystać ze zniżki -60% w depilacja.pl

    Natalia Niedziałka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    laser jest bezpieczny często na gruponie są zniżki

    Maja Paszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    najbarziej to sie opłaca miec własny depilator, odchodzi dużo kosztów i też czasu ile można zaoszczedzić, mam depilator ipl babyliss, zabiegi robię sobie w domu wtedy kiedy mi pasuje, mam już niezłą wprawę w tym i na nogi mi schodzi jakieś pól godziny może krócej

    izanowak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A czy to faktycznie działa?

    Helena
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Uważam, że depilacja laserowa jest naprawdę wygodna. Ja obecnie chodzę na laserowe usuwanie włosków na nogach do Bielendy. I efekt póki co jest naprawdę dobry. Mam wrażenie, że z każdą kolejną wizytą włosy rosną dużo wolniej. Jest to też na pewno bardzo wygodne rozwiązanie na oszczędność czasu.

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Bezpieczny tzn? Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań, to czemu miałby być dla Ciebie niebezpieczny?

    Doris_Toris
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    jest bezpieczna, ale przy ciąży i zmianach hormonalnych może to się przedłużyć i zabiegów może być dużo więcej niż na początku się to wydawało. Ja miałam tak, teraz mam diafragmę dopochwową, nie zabezpieczam się hormonalnie i włoski nie odrastają tak szybko

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Oczywiście że depilacja laserem jest bezpieczna. Sama robiłam sobie ostatnio w Esdermie we Wrocławiu i efekty są super. Warto sobie samej zrobić prezent.

    Anita102
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja również robiłam we Wrocławiu ale w klinice Unident Union. Lubię to miejsce i już nie raz korzystałam u nich z zabiegów medycyny estetycznej. Zawsze jestem zadowolona

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Depilacja laserowa – czy jest bezpeiczna"

Przewiń na górę