• Autor
    Odp.
  • szkielko_ona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam.. jestem tu nowa tez cierpię na depresję… mam straszne doły pod oczami od kiedy zaczęłam na nią chorować to podobno od negatywnych myżli i tym samym niskiego ciżnienia. Próbowałam już okładów i kremów ze żwietlikiem ale nie pomagało nawet pogarszało sprawę.. nie wiem co mam na nie poradzić 🙁 teraz to one zmuszają mnie do negatywnego myżlenia więc to błędne koło… doradźcie..

    szkielko_ona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    :/ sorry ale poćwicz czytanie ze zrozumieniem napisałam że od kiedy mam depresje mam doły pod oczami jest to wynik negatywnych myżli i tym samym niskiego ciżnienia (doły nie depresja)… szkoda czasu na głupie tłumaczenia

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Ja ostatnio dożć mocno zaczęłam sie interesować wszelkeigo rodzaju ziołami, a to przez niezidentyfikowane problemy z żołądkiem i trafiłam na informacje, że pomocny w walce z depresją jest dziurawiec…nie wiem, czy to prawda, ale nie zaszkodzi spróbowac…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Człowiek w depresji nie ma ochoty się opalać.ale jak będziesz piła tan dziurawiec to uważaj na słońce,bo możesz dostać plam:)

    [usunięto_link]

    szkielko_ona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wątpię, że w walce z depresją może pomóc dziurawiec jeżli nawet antydepresanty zawodzą. To jest problem innej wagi, organizm człowieka sygnalizuje, że coż z Twoim samopoczuciem i życiem jest nie tak. Tu trzeba rozwiązywać problemy, a nie leczyć jak chwilowy wirus.

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Nie miałam na myżli, żeby leki zastąpić dziurawcem…bardziej chodziło mi o to, żeby wspomóc się metodami naturalnymi…a przy okazji przy żrodkach farmakologicznych może być pomocny w działaniu ochronnym na żołądek.

    a plamy chyba się pojawią przy długotrwałym stosowaniu dużych dawek? Jagoda dożwiadczyłaż plam przy małych dawkach? 😉 a poza tym ten brak słonka skutecznie teraz broni przed plamami ;/

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Mnie dopadła ostatnio, do tego przytyłam, zaczęły robić mi się zmarszczki i czuję się taka nieatrakcyjna.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nie miałam na myżli, żeby leki zastąpić dziurawcem…bardziej chodziło mi o to, żeby wspomóc się metodami naturalnymi…a przy okazji przy żrodkach farmakologicznych może być pomocny w działaniu ochronnym na żołądek.

    a plamy chyba się pojawią przy długotrwałym stosowaniu dużych dawek? Jagoda dożwiadczyłaż plam przy małych dawkach? 😉 a poza tym ten brak słonka skutecznie teraz broni przed plamami ;/

    Nie brałam dziurawca,ale gdzież o tym czytałam.Deprecha a takie obniżenie nastroju to co innego.Depresję trzeba leczyć,a na takie gorsze dni czy tygodnie można sobie pomóc metodami naturalnymi albo zmiana,choćby otoczenia i nastawienia do żwiata.Idzie wiosna,więc może będzie lepiej:)
    Wkurzę cie na pewno-ruch jest najlepszy na taki czas:)
    Co wy z tą nieatrakcyjnożcią,trzeba się szybko brać za siebie.Idzie wiosna dziewczyny:)
    Tego ci życzę i pozdr:)
    Będzie dobrze zobaczysz:)

    [usunięto_link]

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Włażnie w tym rzecz; Idzie wiosna, nie wchodzę w dżinsy, do tego jestem sama 😉 Ale masz rację, dzisiaj słońce żwieci i już jest lepiej.

    mirabella1199
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Trzeba pamiętać, że rozróżniamy dwa typy depresji. Tzw. depresja jesienna jest raczej przygnębieniem niż chorobą. Tego typu spadek formy możemy poprawić jedząc posiłki bogate m.in. w Wit z grupy B, magnez i żelazo.
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Włażnie w tym rzecz; Idzie wiosna, nie wchodzę w dżinsy, do tego jestem sama 😉 Ale masz rację, dzisiaj słońce żwieci i już jest lepiej.

    E tam,schudniesz.Trzeba tylko mieć motywację i nie wmawiać sobie.że to niemożliwe.
    Powodzenia:)

    [usunięto_link]

    alegoria
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Widzę, że tu wiele z Was mysli depresję z dołkiem. Ja mam to pierwsze i uwierzcie, że to jest piekło, którego nie widać z zewnątrz

    szkielko_ona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zgadzam się z alegorią ale warto zauważyć, że to nie jest forum do typowo takich spraw więc trzeba wybaczyć…

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @monikaR123 wrote:

    Witam włażnie piszę prace magisterską i prosiła bym wszystkie panie o wypełnienie ankiety.

    [usunięto_link]

    Będę bardzo wdzięczna, po zakończeniu zbierania informacji wyniki zostaną umieszczone na ww stronie.

    Pozdrawiam

    monika, no i jak Ci poszło? masz mgr? mam nadzieję! :mrgreen:

    wiesz, tak na boku – na deprechę najlepsza rozmowa… przy ognisku np.
    gdy kładziesz facetowi – oczywiżcie kochanemu – stopy na kolana… żlesz buźki…
    no i ważne są też gadki o tym, co teraz, jutro i pojutrze. hej! trzymam kciuki.

    u mnie ok. a u Was? jupi

    kfoker
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    nie siedzieć przy kompie tylko iżć pobiegać kochane 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " deprecha"

Przewiń na górę