• Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    to ja ci powiem… ze nie ma diety cud, nie schudniesz będąc na diecie[chyba, że na krótki okres] podstawą jest zmiana myslenia:
    – nie mysl że chcesz schudnąć, tylko że chcesz byc szczupła i piękna
    – zastanów się od czego tyjesz i ogranicz te produkty, doskonała dieta to ta którą możesz stosować do końca życia
    – zadbaj o ciało[ peelingi, balsamy wyszczuplające, ujędrniajace
    – przede wszystkim ruch, chociaż spacer

    Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    kiedyż się odchudzałam i schudłam 10 kg w miesiąc! Jadłam pełno owoców i warzyw, obiady jadłam normalne niedietetyczne ale mniejsze o połowę, nie jadłam w ogóle słodyczy, a i jeździłam na rowerze. Myżlę że to włażnie słodycze powodują że ważymy więcej niż chcemy!

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ostatni oglądałam taki film:
    facet robił doswiadczenie polegające na tym iz przez miesiąc jadł tylko jedzenie z mcdonalda

    przed tym dożwiadczeniem zmierzono go, zwarzono i przebadano wszystko było ok stan idealny

    po ok 20 dniach budził sie w nocy bo nie mógł oddychać, wchodzenie do mieszkania po schodach było dla niego ogromnym wysiłkiem[co wczesniej nie sprawiało mu trudnożci], dodatkowo odczuwał ból oczów[ od tylnej strony gałki ocznej]

    po miesiącu na koniec dożwiadczenia
    przytył 11kg
    dostał zapalenia wątroby i coż tam jeszcze z tym związane
    jeszcze troche a miałby chorobę wieńcową oczywiżcie cholesterol w górę i badania juz nie były takie idealne,
    i jescze przed tym dożwiadczeniem facet był pełen energii a po: ospały, nie miał chęci do niczego, pojawiały sie silne bóle głowy itp

    a pomysleć, że tylko miesiąc wystarczył

    teraz jestem na etapie ograniczania/odstawiania słodyczy muszę w końcu coż z tym zrobić

    Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    slyszalam o tym facecie
    masakra :/

    ja mam problem z nadwaga a jednoczesnie co jest dziwne akceptuje siebie i swoje cialo

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    slyszalam o tym facecie
    masakra :/

    ja mam problem z nadwaga a jednoczesnie co jest dziwne akceptuje siebie i swoje cialo

    bo wszystko zalezne jest od naszego umysłu… mozna wyglądać jak miss żwiata a czuć się brzydką i grubą

    Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    @magda1965 wrote:

    proszę chcę schudnąć

    Proponuje diete „kosmonautow” – dla mnie rewelacja – i co najwazniejsze bez efektu „jojo” – ta diete stosuje raz w roku – ostatnio schudłam ok 7 kg w 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona – pamietaj ze ta diete nalezy stosowac tylko w koniecznosci!!! A teraz troszke wiecej na temat owej diety i jej założeń:

    Astronauci, chcąc przed lotem szybko pozbyć się 2-3 kilogramów, stosują przez 3 dni bardzo rygorystyczną dietę 400 kcal. Pozwala ona przede wszystkim pozbyć się z organizmu płynów. Stosowanie na dłużej takiej diety powoduje: osłabienie, apatię, a nawet depresję. Opracowując zatem na jej bazie dłuższą, 14 dniową wersję diety kosmonautów, przyjęto, że należy dostarczać organizmowi około 800 kcal. Tę niskokaloryczną dietę można stosować nie czężciej niż 2 razy w roku. Je się 3 posiłki dziennie, między nimi należy wypijać 8 szklanek niegazowanej wody mineralnej. Rezygnuje się z produktów mącznych, cukru, tłuszczu zwierzęcego, pieprzu, papryki, cytryn, alkoholu. Mięso przyrządza się na patelni teflonowej lub na grillu. Potrawy można solić, ale bardzo oszczędnie.

    Przykład diety kosmonautów:
    śniadanie:
    Czarna kawa

    Obiad:
    Do wyboru
    1. 150 g befsztyku, główka sałaty przyprawiona łyżką oliwy,
    2. 250 g plastrów selera obsmażonych bez tłuszczu, pomidor, mała pomarańcza,
    3. 200 g startej marchewki, jajko na twardo, 100 g żółtego sera.

    Kolacja:
    1. 100 g chudej szynki, 150 g jogurtu naturalnego,
    2. 2 jajka na twardo, 100 g chudej szynki, sałata,
    3. 200 g łososia, sałatka owocowa z połówki jabłka, kiwi, grejpfruta i pomarańczy

    Prosze sie odchudzac „z głową” – to najwazniejsze…… powodzenia

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    a nie lepiej chudnąć 3-5 kilo miesiecznie za to bez martwienia się o zdrowie, głód, czy choćby skórę?? a przede wszystkim o trwałożć efektu, bo to nie sztuka zrzucić parę kilo.. sztuką jest utrzymać sylwetkę przez lata..

    ja schudłam 28 kilo szeżć lat temu dzięki odchudzaniu jakożciowemu w 4 miesiące i jestem diabelnie zadowolona 😈 zresztą nie tylko ja 😈

    pozdrawiam, Dominika 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dieta skuteczna"

Przewiń na górę