• Autor
    Odp.
  • Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    W związku z nadchodzącym sezonem proponuję dietę:

    [usunięto_link]

    Dożć rygorystyczna ale skuteczna!

    Jeżli ktoż ma inne propozycje to proszę, niech się dzieli 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    no ta dieta jest akurat rygorystyczna i nie nalezy się jej trzymac dużej niz tydzień. Ale efekty są 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    tak spytam 😉 o efektach w jakich granicach mowa? 😉

    ja się do diety nie nadaję, ograniczyłam słodycze, ale całkowicie nie mogę zrezygnować, bo nie mam wtedy energii za grosz 🙄

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    na każdego może działać inaczej. Tak jak pisałam to dieta bardziej oczyszczająca niż odchudzająca, chociaż jedno nie wyklucza drugiego.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    kiedyż robiłam sobie co jakiż czas takie jednodniowe głodówki oczyszczające, dawno już o tym nie myżlałam…
    spróbuję namówić męża na tą dietę, bo samej będzie ciężko, jeżli on obok mnie będzie jadł normalnie 😆

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jak myslicie ??? Czy przy takich dietach oczyszczajacych mozna jesc warzywa gotowane na parze , rybki ?

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    hm… to na pewno jest zdrowe ale czy można jeżć podczas oczyszczania? hm… ciężko mi powiedzieć. Myżlę, że tak, bo nie jest to z dodatkiem jakiegoż tłuszczu i o ile nie przyprawiasz tego zbytnio…

    Jeżli chcesz, podam Ci na priv kontakt do osoby, która mailowo mogłaby odpowiedzieć na twoje pytania 🙂

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Można, ja jadłam a miałam dietę przez dietetyka rozpisaną. tylko nie w pierwszym etapie. Można zacząć wprowadzać w drugim etapie warzywa, a w trzecim mięsko i ryby. i lepiej nawet gotowane na parze niż w wodzie – tak mi dietetyk powiedział

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @Królinia wrote:

    Można, ja jadłam a miałam dietę przez dietetyka rozpisaną. tylko nie w pierwszym etapie. Można zacząć wprowadzać w drugim etapie warzywa, a w trzecim mięsko i ryby. i lepiej nawet gotowane na parze niż w wodzie – tak mi dietetyk powiedział

    To bardzo dobrze. Tym bardziej ze przeciez te gotowane w wodzie zawsze sa lekko solone a na parze nie koniecznie.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Też widziała na schudnijmy.pl tą żółtą dietę, uważam że jest żwietna, poza tym zamieżciła ja jedna z uczestniczek konkursu i już widzi pierwsze efekty, odchudzanie wspomagane ćwiczeniami, to klucz do sukcesu

    zdesperowana99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja zdecydowanie polecam indywidualną dietę na [usunięto_link] – zamówiłam na 3 miesiące – w przeciągu trzech dni dostałam dietę rozpisaną na tydzień (bo po tygodniu musiałam się zważyć, zaktualizować dane i dopiero dostałam kolejną) – czuję się super, bo wszystko jest dopasowane do moich preferencji – schudłam ciut ponad dwa kilo w przeciągu dwóch tygodni. polecam wszystkim gorąco!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dieta Wiosenna"

Przewiń na górę