• Autor
    Odp.
  • black_girl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam serdecznie.
    Mam małe pytanko… mam 20 lat, nigdy nie miałam problemów z dłońmi, wręcz przeciwnie, każdy mi zazdrożcił że bez stosowania kremów mam takie gładkie i piękne dłonie…. Jednak niedawno, zauważyłam na dłoniach zmarszczki !! W wieku 20tu lat !! czy to możliwe ?;/

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Poprostu może nie używasz odpowiednich kremów do rąk i dlatego tak się dzieje. Nie sądze, że to mogą być zmarszczki, bo na takie rzeczy jesteż jeszcze za młoda. Więc nie popadajmy w skrajnożć. Musisz zastosować dobrego kremu na dłonie. Wejdź sobie na mydlarnia.info.pl tam z pewnożcią znajdziesz taki produkt.

    Lusiek276
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Nie sądze, ze to są zmarszczki, poprostu pewnie masz źle nawilżoną skórę. Wystarczy jakiż dobry krem do rąk, np. Hand Care Flos-leku. Smaruj ręce na noc i zakładaj bawełniane rękawiczki. To pomaga 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Najlepsze sa kremy neutrogena.
    Ja mialam strasznie na wakacjach zniszczone dlonie (calodniowa praca w srodkach chemicznych) i dopiero ten krem mi pomogl

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    taka Twoją uroda, uwazam ze nie trzeba stosowac jakiegos drogiego kremu za 70 zł wystarczy za 3 złote i smaruj nim wtedy będa nawilżone i będa jędrne, a tym ze masz zmarszczki to sie nie przejmuj kazdy ma inna urode

    M_Butterfly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja też miałam problem z przesuszoną skórą na dłoniach, a kremy pomagały tylko „na chwilę”. Wsmarowywałam krem dosłownie non-stop. Teraz używam Hand Care Flos Lek-u i jest o niebo lepiej. Naprawdę polecam!

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Nie martw się zbytnio tym 🙂 Może Twoje dłonie potrzebują po prostu jakichż zabiegów nawilżających i napinających skórę? Bardzo fajne zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni wykonują w Studio Kleopatra w Warszawie, więc jeżli jesteż gdzież z okolic to zajrzyj do nich. Poza tym zacznij stosować kremy i rób sobie sama zabiegi dla dłoni w domu. Smaruj olejkami i masuj 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Zafunduj swoim dłoniom kąpiel w oliwie z oliwek. Oliwę lekko podgrzej i dodaj kilka kropel soku z cytryny oraz witaminę A+E, którą w postaci kapsułek znajdziesz w aptece. Mocz dłonie przez 10-15 minut. Zawarte w oliwie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe przyspieszają regenerację tkanek, a także są źródłem witaminy E, która zapobiega starzeniu się skóry.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja nawilzam dlonie dwa razy dziennie kremem isana i nie mam problemu z sucha skora.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja ogólnie stosuję rękawiczki złuszczające, mniej więcej raz na 2 miesiące. o tego pilnuję regularnie kremów do rąk i jest super 😉

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    A o jakich rękawiczkach złuszczających mówisz? To działa tak jak skarpety złuszczające? (jakoś nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja mam epiltouch na dłonie, działają łagodniej niż te do stóp. Skóra złuszcza się tuż po zdjęciu maski, musisz lekko masować dłonie. Nie odbywa się to tak jak na stopach, że skóra schodzi płatami.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Bardzo dbam o dłonie, troche nawet pedantycznie je traktuje bo chciałabym żeby były idealne 🙂 Jednocześnie u innych tez zracam uwage na dłonie.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Dziewczyny, a kupowała któraś dwupaki może? Takie dla faceta i kobiety? Bo nigdzie nie mogę znaleźć, a ponoć są.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Takie zmarszczki na dłoniach to raczej objaw odwodnienia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dłonie"

Przewiń na górę