dowóz dziecka do szkoły

  • Autor
    Odp.
  • KamiZ
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mamy z mężem taki problem do rozwiązania. Zaczęła się szkoła i tak dziwny plan ma nasza pociecha, że ciężko zaplanować sobie dowozy. Trochę wspomagają nas dziadkowie, wiec jest dobrze. Problem jest z pozostawieniem fotelika w szkole. Niby nie można, nie biorą odpowiedzialności, bezpieczeństwo -różne wersje dostajemy od dyrekcji. Tylko jak zawieźć dziecko i je odebrać jak w ciągu tygodnia robią to różne osoby. Ktoś kto zawiezie rano, nie odbiera po południu. Więc sytuacja trochę skomplikowana. Też miewacie takie problemy?

    Kasia32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    My mamy podobny problem do tego dwoje dzieci w szkole i każde z nich ma inny plan zajęć.Ciężko to wszystko zaplanować i zorganizować.Znajoma wspominała ostatnio o takim urządzeniu,coś w rodzaju pasa,który można używać w samochodzie zamiast fotelika.Niestety nie znam nikogo kto używałby czegoś takiego,muszę poczytać o tym w internecie,bo nie chce mi się wierzyć,że może być coś bardziej bezpiecznego dla dziecka  niż fotelik

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jest taki adapter do pasów bezpieczeństwa dla starszych dzieci 5-12 lat. Jest małych rozmiarów i niewiele waży także jest to idealne rozwiązanie dla Twojego problemu gdyż zmieścisz go w plecaku dziecka. Widziałam nawet filmiki i wyniki z crash testów i są wielce zadowalające i potwierdzające, że to bezpieczna metoda przewożenia dzieci w aucie.

    KamiZ
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dorota a możesz coś więcej o nim napisać? Nazwa albo coś. Poszukam w necie informacji i tych filmików o których wspominasz. Jestem ciekawa co to za produkt. Nie słyszałam o takim rozwiązaniu a wydaje się być akurat tym co szukam.

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ten adapter to taki pas z dwoma klamrami, którymi dopasowujesz pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Nazywa się Smart Kid Belt, posiada atesty, homologację i można go użytkować w całej UE. Sprawdza się rewelacyjnie nie tylko podczas odbierania dziecka ze szkoły, ale i w jeździe taksówką, w której o fotelik dość ciężko.

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ze względu na planowany zagraniczny wyjazd postanowiłam zakupić SKB. Znalazłam je w u nas w markecie i wiecie co nie miałam pojęcia, że urządzenie to tak niewiele kosztuje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

    KamiZ
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dorota i jak Ci się sprawdza Smart Kid Belt? Co prawda zapewnie masz go dopiero kilka dni, no ale zawsze to coś 😉

    Mirka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja niedawno odkryłam tą alternatywę dla fotelików, dzięki fundacji Jestem potrzebny, która opublikowała wyniki z niezależnych testów dla fotelików oraz Smart Kid Belt. To małe urządzenie w tych testach wypadło pozytywnie i znacznie lepiej niż niektóre fotelik. Wyniki te przekonały mnie do zakupu i muszę przyznać, że choć od niedawna je użytkuję sprawdza się doskonale.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dowóz dziecka do szkoły"

Przewiń na górę