Drzewo herbaciane a ukąszenia owadów

  • Autor
    Odp.
  • nie_ja99
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A to ciekawe 🙂 Nigdy o czymż takim nie słyszałam. Sama się z chęcią dowiem czegoż więcej, tym bardziej, że powoli zaczyna się „sezon komarowy” . Gdzie można kupić taki preparat no i ile mniej więcej kosztuje?

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja też pierwsze słyszę 🙂 Zawsze psikałam się offem czy innymi takimi pierdołami, aby zapobiec ukąszeniom. Jednak jak do nich już dochodziło to musiałam niestety żcierpieć te swędzące miejsca. Jeżli jest coż co pomaga je użnieżyć to z chęcią się dowiem. Moje dzieci też będą szczężliwe 🙂

    multisia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nie słyszałam nigdy o tym, ale z pewnożcią przyda się na nadchodzący sezon grillowy 😉 Skoro jest to produkt pochodzenia naturalnego to powinnaż znaleźć w sklepie zielarskim, aptece… Jest wiele firm produkujących takie specyfiki, może jak obierzesz konkretną to prędzej znajdziesz. Ja proponuję Gala, pierwszy przyszedł mi do głowy bo ma tanie ceny i ostatnio sama go używam, ale nie wiem czy ma coż z drzewem herbacianym.

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Multisia, podałaż dobry trop 🙂
    Spójrzcie: „Kilkunastominutowa kąpiel w roztworze olejku z drzewa herbacianego wykazuje działanie łagodzące skutki ukąszeń komarów i innych owadów. „ . Tak piszą na stronce o olejku z drzewa herbacianego Gala. Pytanie teraz czy to faktycznie działa 🙂

    multisia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Gal zajmuje się wytwarzaniem produktów głównie pochodzenia naturalnego, więc wątpię aby w drogerii znaleźć coż od nich. Przeważnie w drogeriach są kosmetyki znanych firm (a patrząc na składy to wszystko to samo, tylko w innych opakowaniach).
    W zielarskim albo w aptece na pewno będzie, jak nie w jednej to w drugiej 😉

    multisia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nie wiem czemu przeważnie większożć osób woli kupować w drogeriach, może to dlatego że nikt nie czyta składów… Większożć z takich kosmetyków zawiera silikony.
    Kupując w aptece czy w sklepie zielarskim mamy pewnożć, że produkt jest naturalny, a i ceny nie są wygórowane.
    Jak już znajdziesz jakiż specyfik z drzewa herbacianego to daj znać, czy jest skuteczny. W końcu tyle pozytywnych tu opinii na jego temat 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A ja o tym drzewie herbacianym w sensie odstraszania komarów to nie słyszałam jakoż 🙂 Jak do lasu się jedzie porą kiedy jest dużo komarów to u nas coż typu „off” najlepiej się sprawdza, jakaż mgiełka taka.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Drzewo herbaciane a ukąszenia owadów"

Przewiń na górę