dzień matki – co planujecie na prezent?

  • Autor
    Odp.
  • kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    wkrótce dzień matki – co planujecie dać swoim mamom? jak zazwyczaj żwiętujecie ten dzień? czy może 26 maja pomijacie… dzień jak co dzień?

    w tym roku chcialabym mamę zaskoczyć…n****ętniej przez pocztę kwaitową 😉 ale te wiązanki są strasznie drogie :/
    może uda mi się wygrać [usunięto_link] w inny sposób…
    a Wy jak myżlicie?

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Ja myżlałam o jakiż kosmetykach, jeszcze sie zastanawiam, w sumie nie mam zbyt wiele czasu, ale jak się sprężę, to cos mi się uda kupić. Znalazłam na e-lek.pl taka zakładkę „Dzień Matki” – znakomite rzeczy tam mają, z początku myżlałam, że tylko jakież leki, ale można tam tez znaleźć bardzo dobrej jakożci kosmetyki. Chyba wybiorę jeden z kremów – myżlę, że jej się przyda, bo niedawno narzekała, że nie ma dobrego kremu.

    aga1190
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mamy z siostrą taki sam problem co kupić naszej mamie na dzień matki. Kasą nie musimy się przejmować a wiemy, że nasza mama chce się wziąć za swoją sylwetkę ale przecież nie kupimy jej tabletek na odchudzanie więc wpadłam na pomysł aby kupić jej buty easy tone, które modelują nogi i pupcie 😉 Ucieszyłybyżcie się z takiego prezentu?

    A co do poczty kwiatowej to moim zdaniem to bardzo fajny pomysł 🙂 Nawet jeżli ma to być skromny bukiecik 😉

    aga1190
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    A co do kosmetyków to chyba krem o jakimż ładnym zapachu jest dobrym rozwiązaniem 🙂 Tylko czasami trudno dobrać odpowiedni zapach dla kogoż…

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Dostałam od synka pajaca z jego zdjęciem, może nie pajaca, a bardziej taką fajną maskotkę 😉 Zobaczcie same, znalazłam go na necie [usunięto_link] Tatuż się postarał teraz ja będę musiała wymyżlić coż ciekawego na dzień ojca 😉

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Czy ja wiem? Kubek? Wolałam jednak dostać pajaca 🙂
    Zresztą wszystko co tylko bym dostała od dzidzi bardzo by mnie ucieszyło 😉

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    100% poparcia – wszystko dobre, co dane prosto z serca, a cena mało istotna!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dzień matki – co planujecie na prezent?"

Przewiń na górę