Dziwna jest mentalność dzisiejszych kobiet.

  • Autor
    Odp.
  • myself1995
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Każda się zachowuje jak typowa zakonnica i nawet pomyślenie o seksie jest dla niej zboczeniem, a jak mają dojść jakieś „zabawki”, to już w ogóle to dla nich potworność i dewiacja, a jak ma już dojść do współżycia, to liczą na młode. Jak to jest z wami?

    honorcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie wiem gdzie żyjesz, ja i moje koleżanki na pewno takie nie jesteśmy, wszystkie mniej więcej około 30-tki. I zabawki też lubimy 🙂 myślę, że taka świadomość z wiekiem rośnie, mnie osobiście antykoncepcja (tabletki belara) dodały też sporo spontaniczności w łóżku. I w ogóle o dzieciach nie myślę.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    A ja mam wrażenie, że odwrotnie. W klubach panuje wyuzdanie i ohydne eksponowanie swojej seksualności. Mam wrażenie, że w wieku 18 lat być dziewicą to koniec świata i traktują cię jak trędowatą!

     

    syropek.klonowy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Też wydaje mi się, ze raczej kobiety są teraz dość zdecydowane i nie moją się aż tak mówić czego chcą i oczekują 🙂 Nie wiem ile masz lat, ale może chodzi też o to, ze jesteś nadal młodym człowiekiem i jednak kobity w tym wieku są dość powściągliwe 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziwna jest mentalność dzisiejszych kobiet."

Przewiń na górę