echh ten zapach

  • Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Czy nie uważacie że zapach może bardzo pobudzać….zmysły??

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Tak, może pobudzać, może przywoływać wspomnienia, może doprowadzać do łez.
    A le nie o tym chciałam. Co sądzicie o zapachu Azzaro Visit for Women dla Mamy na gwiazdke?

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Niestety nie wiem co to za zapach. 😕
    Moja mama lubi perfumy z Avonu wiec ja nie mam problemu z kupnem dla niej prezentu.

    Ps. zgadzam się ze zapach pobudza, podnieca, ożywia zmysły 😉

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Tak, może pobudzać, może przywoływać wspomnienia, może doprowadzać do łez.
    A le nie o tym chciałam. Co sądzicie o zapachu Azzaro Visit for Women dla Mamy na gwiazdke?

    To zależy czy twoja Mama jest łagodną osobą czy bardziej stanowczą i władczą??

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Tak, może pobudzać, może przywoływać wspomnienia, może doprowadzać do łez.
    A le nie o tym chciałam. Co sądzicie o zapachu Azzaro Visit for Women dla Mamy na gwiazdke?

    To zależy czy twoja Mama jest łagodną osobą czy bardziej stanowczą i władczą??

    jest dynamiczna, pelna energii ale ma ząbki ze hohoho.
    Jest stanowcza i władcza, typowy lew……
    Lwy to potrafią…..potrafi byc slodka i lagodna, ale to rzadkosc, zwykle jest władcza i dominująca!

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Jak czytam Ciebie skowronku to jakbym czytała o mojej mamie – ale moja mama to typowy skorpion 😈

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Skorpiony to trudny znak……..
    Nie moglam do tej pory sie zaprzyjaznic ze skorpionem……

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ja też jestem skorpionem i to niestety „typowym”. czasem złożliwa, czasem zazdrosna, zaborcza i podstepna. dzielę się tylko z prawdziwymi przyjaciółmi, ale i tak uważam ze co za dużo to nie zdrowo 🙁 wiem to moja wada. Z drugiej jednak strony jestem bardzo ufna, bardzo bardzo naiwna( juz nie raz przez to miałam kłopoty) i uwielbiam nawiązywac nowe znajomożci 😀

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    Doradźxie co mlodej dyamicznej 30-tce kupić???
    chcę babeczce swojej na gwiazdkę kupić ale nie jestem zbyt biegły w tych wyborach.
    Moze cos nowego???

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    To zależy co twoja kobieta lubi. Ja uwielbiam perfumy i kocham zapach Light blue Dolce&Gabbana – Zapytaj Jakubka w perfumach doradzi dobrze.
    Albo jakąż super bielizne???
    Uwielbiam takie prezenty. Jeszcze elegancka torebka i dobrz ksiazka. To zestaw 4 prezentów którymi ja zawsze jestem zachwycona 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Tak, może pobudzać, może przywoływać wspomnienia, może doprowadzać do łez.
    A le nie o tym chciałam. Co sądzicie o zapachu Azzaro Visit for Women dla Mamy na gwiazdke?

    To zależy czy twoja Mama jest łagodną osobą czy bardziej stanowczą i władczą??

    jest dynamiczna, pelna energii ale ma ząbki ze hohoho.
    Jest stanowcza i władcza, typowy lew……
    Lwy to potrafią…..potrafi byc slodka i lagodna, ale to rzadkosc, zwykle jest władcza i dominująca!

    To raczej napewno Azzaro Visit nie będzie jej zapachem.
    Azzro jest zapachem delikatnym raczej przeznaczonym dla młodszych kobiet

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Doradźxie co mlodej dyamicznej 30-tce kupić???
    chcę babeczce swojej na gwiazdkę kupić ale nie jestem zbyt biegły w tych wyborach.
    Moze cos nowego???

    Dla takiej osoby włażnie może być Azzaro Visit, Armani City Glam,jezeli bardziej słodkie to Amor Amor Cacharel,delikatniejsze np Hugo Boss Women, Gucci rush 2, itd

    Szpilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Oczywiżcie, że zapach pobudza zmysły – i to jak 😀 Czasami aż mi głupio bo oglądam się za ładnie pachnącymi facetami. Niektóre męskie perfumy są rewelacyjne, normalnie aą bym się rzuciła na szyje kilku ładnie pachnącym panom. Mam tez zapachy, które dobrze mi sie kojarzą, przywołuja miłe wpomnienia.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Oczywiżcie, że zapach pobudza zmysły – i to jak 😀 Czasami aż mi głupio bo oglądam się za ładnie pachnącymi facetami. Niektóre męskie perfumy są rewelacyjne, normalnie aą bym się rzuciła na szyje kilku ładnie pachnącym panom. Mam tez zapachy, które dobrze mi sie kojarzą, przywołuja miłe wpomnienia.

    Witaj ciepło 😀

    Doskonale Cię rozumiem. Też czasem mam ochotę „rzucic” sie na zapach 😉 Bardzo pobudza i inspiruje i aż chce się…. 😉

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Oczywiżcie, że zapach pobudza zmysły – i to jak 😀 Czasami aż mi głupio bo oglądam się za ładnie pachnącymi facetami. Niektóre męskie perfumy są rewelacyjne, normalnie aą bym się rzuciła na szyje kilku ładnie pachnącym panom. Mam tez zapachy, które dobrze mi sie kojarzą, przywołuja miłe wpomnienia.

    Witaj ciepło 😀

    Doskonale Cię rozumiem. Też czasem mam ochotę „rzucic” sie na zapach 😉 Bardzo pobudza i inspiruje i aż chce się…. 😉

    tak tak ❓ ❓ czego czego ❓ ❓ 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " echh ten zapach"

Przewiń na górę