• Autor
    Odp.
  • AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    moze idz do jakiegos dermatologa? To zdecydowanie za wczesnie na cellulit

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Żadnych kremów, tylko sobie powiększysz. Masaże, masaże i jeszcze raz masaże…

    abaco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    dokladnie masaze sa jak najbardziej wskazane, im czesciej tym lepiej, albo zabiegi w salonie kosmetycznym :elektrostymulacja, masaż podskórny, ultradzwieki itp..

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    polecam też hydromasaż

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Hydromasaż pomaga??

    pawka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Siemka, kalusia009.
    Powiem cie jako facet: nie przejmuj się tym zabardzo.
    Jest to (Cellulit) ochydne, ale nie smiertelne.
    A po za tym … to mija z czasem.
    Sa dużo gorsze wady niż Cellulit:(((

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    No to pocieszyłeż nas pocieszyłeż. Ochydne…eh…
    Wolałabym słowo znożne..

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja mam cellulit od 15 roku zycia :/ zreszta do tej pory nie udalo mi sie go zupelnie zlikwidowac. Naszczescie troche ustapil 🙂
    Moj plan ataku?
    1. Codziennie kapie sie w soli ujedrniajacej Swedish Spa Minerals
    2. Codziennie masuje szczotka i rekami te klopotliwe partie ciala
    3. Uzywam zelu wyszczuplajacego Swedish Spa Minerals na przemian z kremami / balsamami do ciala
    4. Codziennie pije zielona herbate
    5. Staram sie jak najwiecej ciwczyc, chodzic itd.
    6. Stosuje naprzemienne natryski – zimna / ciepla woda (choc zazwyczaj nie chce mi sie tego robic 😛 nie jest to za przyjemne )

    eh.. moze kiedys ustapi :/

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    dziewczyny, przepraszam że zapytam, ale ile czasu dziennie/tygodniowo pożwięcacie na ruch/spacery/gimnastykę????

    nastolatka z celullitem to chyba nie powinna być norma?? podejrzewam że macie za mało ruchu. u mnie w liceum też wiecznie mnóstwo lasek narzekało na „skórkę”, a większożć z nich jak leciało miały zwolnienia z w-fu. ruszajcie się, to zobaczycie że problem zniknie.

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja od dziecka duzo sie ruszalam… a jednak.. :/

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a jak u was z odżywianiem? dużo fast-foodów, nieregularne pory posiłków, słodkie i gazowane napoje, sól, chemia itp itd…??

    nagonka na zdrową żywnożć to nie spisek producentów warzyw, aby mieli oni większe zyski. na prawde duzo zalezy od tego co jemy.
    a jeżli jecie zdrowo, ruszacie się, smarujecie… i mimo to nadal narzekacie na cellulit, to naprawdę radzę się udać do lekarza. może to jakież problemy z krążeniem, albo zatrzymywaniem wody w organizmie?

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Polecam jeden z domowych sposobów walki z tym okropienstwem.
    otoz miejsca gdzie mamy to straszne okropienstwo nalezy wylozyc cienkimi plasterkami surowego ziemniaczka… takiego pokrojonego wczesniej. Potem owinac to wszytsko folia spozywcza. Np. dookola ud, czy posladków. Na to cieply szlafrok albo spodnie z kaloryfera, zeby wszytsko syzbciej sobie zachodzilo 😛
    Troszke sie szelesci przy poruszaniu ale sie szelesci szelesci i efekty widac gołym okiem juz po kilku zabiegach! polecam!

    sasanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja mam cellulit od: nie pamiętam kiedy. I wyrobiłam sobie pewien sposób po którym zauważam postęp. 🙂 Przede wszystkim zmieniłam sposób życia. Zabrzmi trywialnie ale dużo zależy od diety. 🙁 Wiem wiem…. straszne! Po drugie to ruch. Najlepiej by był powiązany z hobby albo pasją… robić coż co naprawdę się lubi. Po trzecie masaż: w czasie kąpieli wraz z peelingiem (upodobałam sobie Lirene) a także po kąpieli (wmasowuję sobie kremik anty – jak dla mnie Cellu Sculpt jest guuut), nie stosuję żadnych podgrzewaczy choc slyszałam że ponoć dają wymierne korzyżci.

    lala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ten nowy zel na cellulit z nivea jest fajny super wygladza skóre a jak dziala kupilam 4 to jak je wysmaruje to powiem

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    a ja jak juz pisałam gdzies polecam mieszanie vitC w płynie z zelem np. z Avonu . kuracja miesieczna powinna Ci pomóc

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ehh ten cellulit"

Przewiń na górę