Ekstrakt z kaktusa na odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    ostatnio trafiłam na informacje o suplemencie z ekstraktu z kaktusa który podobno wspomaga odchudzanie. Czy któraż z Was to próbowała?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @izaczek wrote:

    hop hop Kowal
    moze Ty pomozesz 🙂

    Ale co? 😀

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Moja koleżanka zawsze dodaje sobie to do jogutru.

    stefffcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zamiast jakiż wspomagaczy ogranicz słodycze i tłuste jedzenie i ćwicz. I na pewno schudniesz.

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Myżlisz że to tak łatwo…? Słodyczy nie jem już 2 miesiąca, zupełnie nic. Na aerobik chodzę od 2 tygodni, ale kompletnie nie mogę nic zrzucić. Dlatego mam zamiar zacząć brać jakiż wspomagacz. One wcale nie muszą być niezdrowe.
    Gumiko i powiedz mi są jakież efekty u Twojej koleżanki widoczne po tym?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie spożywanie słodyczy nie załatwi sprawy, trzeba zmienić całe żywienie wraz ze sposobem życia, suplementy nic Ci nie dadzą bez tego. Poza tym to ma być wspomagacz i efekty nie mogą być od niego uzależnione tylko ma je intensyfikować.

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Tak ja wiem. Ale jeżli ktoż się dobrze odżywia i przy tym ćwiczy to wtedy taki suplement wspomoże utratę wagi tak?

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    No ona schudła już ok 4 kg, ale poza tym jest na diecie i chodzi na siłownię 3 razy w tygodniu. Ostro wzięła się za siebie, bo przez wakacje na garnuszku mamy sporo przytyła.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    No ona schudła już ok 4 kg, ale poza tym jest na diecie i chodzi na siłownię 3 razy w tygodniu. Ostro wzięła się za siebie, bo przez wakacje na garnuszku mamy sporo przytyła.

    3razy w tygodniu to nie ostre wzięcie się za siebie tylko normalne życie.

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    No ale wiesz dziewczyna chodzi na siłownię raczej po to żeby schudnąć, a facet żeby przybrać na masie. Dla nas (przynajmniej tak mi się wydaje) 3 dni siłowni jest optymalne.

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    No włażnie jaki to ma smak w ogóle?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    No ale wiesz dziewczyna chodzi na siłownię raczej po to żeby schudnąć, a facet żeby przybrać na masie. Dla nas (przynajmniej tak mi się wydaje) 3 dni siłowni jest optymalne.

    Tak Ci się wydaje,chyba,że masz na myżli samych kulturystów.
    I co z tego,że chodzi by schudnąć?Ja się odnoszę do tego,że 3x w tygodniu wysiłek i czy to będzie siłownia czy basen czy co innego to żadne wzięcie się za siebie, powinno być to normą.

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    No nie wiem Kowal, ja mam w ogóle inne rozumowanie na ten temat niż Ty. Jak dla mnie 3 dni na 4 są ok, zwłascza że ktoż studiuje, pracuje, ma dom na utrzymaniu i zero czasu dla siebie. Wy faceci zazwyczaj macie wszystko podane pod nos, więc czasu wolnego macie pod dostatkiem 😛 napisałam „zazwyczaj” – nie wiem jak jest w Twoim przypadku więc proszę się nie oburzać 🙂
    A powiedz mi ile razy w tygodniu Ty chodzisz na siłownię?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Opiszę ,bo nie zrozumiesz moich skrótów 😀

    Wstaje ok. 6h i albo robię lekką rozgrzewkę i się rozciągam ,albo robię lekką rozgrzewkę i biegam. O 7h jestem po kąpieli, jem żniadanie. Idę do pracy, wracam, posiłek,krótka przerwa, 30miut drzemki.Przerwa, trening, posiłek, przerwa, nauka,posiłek, spać 🙂 tak w uproszczeniu. Co drugi weekend wolny ,a co drugi studia.
    Podnoszenie ciężarów(trenuję w domu) ok. 4razy w tygodniu , sporty walki 4-5, bieganie ok. 2+/-
    Zwykle tak to wygląda choć ostatnio trochę inaczej i mam więcej czasu ze względu na leczoną kontuzję.
    Nigdy moim celem nie były duże miężnie i od jakiż 6lat mieszkam sam,także również gotuję i sprzątam 😉 (taki mała zaczepka, ale nie o złych intencjach :D)

    Odnosząc się do wczeżniejszego 30minut 3x w tygodniu uważam iż to minimum by utrzymać w miarę zdrowie. I powinno to leżeć w naturze. Jeżli ktoż nie potrafi zorganizować czasu polecam notatnik z wypisaniem czynnożci – poważnie.

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Wow, podziwiam. Ja mogłabym tak ćwiczyć ale chyba w ogóle czasu na sen bym nie miała..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ekstrakt z kaktusa na odchudzanie"

Przewiń na górę