elegancka restauracja

  • Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Czy temat jest jeszcze aktualny? Jeżli tak to może warto byłoby wybrać się na sushi ?
    Sama bardzo lubię , mąż równiez. Ostatnio zaprosilismy rodziców do takiej restauracji, bardzo im się podobało. Oryginalnie, smacznie, zdrowo no i elegancko.
    W Warszawie najsmaczniejsze sushi jest na Nowym świecie. Wprawdzie lubimy odwiedzać z mężem nowe miejsca ale stołujemy się głównie tam. Wszystko żwieże oraz ładnie podane.
    Zdjęcie jednego z zestawów:

    redmode88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Rossa, żwietnie, że odżwieżyłaż temat, bo też ostatnio poszukuję dobrych miejsc do zjedzenia lunchu na mieżcie. Ja mieszkam w Warszawie i ostatnio odkryłam super miejsca: BIBENDA na Nowogrodzkiej i RESTRO na Pańskiej. Bibenda to idealne miejsce na wyjżcie raczej z grupką znajomych, żwietna restauracja, pełen profesjonalizm, rewelacyjna obsługa i pyszne jedzenie. Codziennie nowe menu. Z kolei Restro…. ahhh kocham to miejsce, PRZEPYSZNE, śWIEŻE JEDZONKO. Nie raz wpadałam tam na znane osobistożci, ostatnio np. na Szymka Majewskiego i Jolantę Pieńkowską, także to również dobrze o nich żwiadczy. A jeżli chodzi o restauracje taką stricte elegancką, to mogę polecić Der Elefant. Choć tu i ceny drogie.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Elegancka, ale swobodna – Bistro Wiejska. Jedzenie przesmaczne, obsługa przemiła, często tam bywam, bo i śniadania podają znakomite. Nie jestem wielką fanką elegankości w restauracjach, wolę pomieszanie dobrego wystroju z dość swobodnym charakterem.

    Agatkkkaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    jak zobaczyłam to zdjęcie to od razu mi się zachciało, o nieeee 😀

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A może warto by nauczyć się samemu?

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Gdzie na sushi w Warszawie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " elegancka restauracja"

Przewiń na górę