Erotyczny masaż stopami

  • Autor
    Odp.
  • misiek999z
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jedną z pieszczot jakie sprawiają mi bardzo dużą przyjemnożć i podniecenie jest masaż stopami. Kładę się na plecach a dziewczyna wchodzi mi na klatkę i brzuch bosymi stopami i zaczyna ugniatać moje ciało, może być też po plecach ale ja wolę z przodu:) Jak dla mnie jest to niesamowite przeżycie, mogę wtedy patrzeć się na jej ciało i czuć dotyk jej delikatnych stóp. Sam nie wiem czemu akurat mnie to podnieca.. Na samym początku bała się że zrobi mi w ten sposób jakąż krzywdę, że coż mi się stanie, ale teraz już się niczego nie boi i bardzo często sama proponuje abym się kładł bo chce sobie troszkę po mnie pochodzić Czy ktoż z Was lubi podobne zabawy? A i pytanie do dziewczyn czy jeżli Wasz partner poprosiłby o taki masaż to zgodzilibyżcie się? Jeżli takich zabaw nie próbowaliżcie to nie zaszkodzi spróbować 🙂

    Ps. Nie mylcie tego tylko z jakimż sado maso bo ja nie mam na myżli żadnych tortur ze szpilkami itd. tylko normalne delikatne deptanie w formie masażu. Pozdro

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Taki masaż wymaga odpowiedniej proporcji gabarytowej między partnerami i nie nadaje się dla wszystkich:)

    misiek999z
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wcale nie wymaga odpowiedniej proporcji gabarytowej jak to Martyna napisałaż bo niby do czego.. Ja jestem normalny gabarytowo jak większożć facetów, moja kobieta także i bawimy się tak dożć często i nic się złego nikomu nie dzieje 🙂

    Słotka Kotka miło Cię powitać w gronie forumowiczy. W jaki sposób najczężciej robisz ten masażyk swojemu facetowi? Jak On najbardziej lubi? Pozdrowionka

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    co?! 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Erotyczny masaż stopami"

Przewiń na górę