Faceci są nienormalni!

  • Autor
    Odp.
  • xDomax
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Miałam przyjaciela.. tak mi się wydawało ,że przyjaciela ;/ No i czasami się spotykaliżmy gadaliżmy na różnych komunikatorach .. było spoko powiedziałam mu ,że mi się podoba – nie wziął sobie jakoż tego do serca ale widać było ,że nie jest mu to obojętne. Potem jakoż zaczął mnie olewać jak on mnie to i ja jego. No i kłóciliżmy godziliżmy i tak ciągle.. Teraz to nawet się nie przywita jak mnie widzi np. w szkole ;( . Ostatnio pisałam do niego żeby złożyć mu życzenia żwiąteczne . Miło się pisało i wo gule ale on mi powiedział ,że moje dawne koleżanki mówiły ,że mnie nie lubią ,że jestem głupia itd. on chyba stanął po ich stronie.. 🙁 nie wiem. Na pewno bardziej je lubi i mnie tak trochę olewa. Co robić? 🙁

    sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem wiele podziałały na niego Twoje słowa, iż Ci się podoba.. po prostu facetowi(zwłaszcza nastolatkowi) nie mówi się takich rzeczy w dodatku pierwsza mu to wyznałaż. Popatrz jeżli byliżcie przyjaciółmi czy dobrymi znajomymi i nic nie wskazywało na to, iż on coż do Ciebie czuje, czy mu się podobasz, żadne pocałunki i bliższe kontakty to znaczy, że on być może traktował cały czas Cię jako „koleżankę” i nie ma wobec Ciebie żadnych poważniejszych planów. Jeżli by miał to dawno byż to odczuła zwłaszcza, że Ci się podoba.
    Facet, który nie jest zainteresowany dziewczyną jako coż więcej, to po takich wyznaniach od niej pragnie uciekać. Nie podoba mi się również to, że wasze relacje wraz się zmieniły, on Cię bardziej unika i powiedział Ci o Twoich byłych koleżankach.
    Po prostu nic nie rób, nie goń za nim, nie pisz, on już wie, że ci się podoba także jeżli będzie mu zależało sam przyjdzie… lepiej jeżli teraz go lekko zignorujesz niż będziesz za nim latała

    Powodzenia:)

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    Odniosę się do tematu.
    Po pierwsze jest znaczna różnica pomiędzy „facetem” a „chłopakiem z gimnazjum/liceum” jeżli chodzi o uczucia i takie wyznania ze strony dziewczyn/kobiet 😉

    Po drugie pojęcia takie jak „nienormalny” i „dziwny” są używane wtedy gdy mowa jest o kims kto zachowuje się inaczej niż większożć/ogół społeczeństwa, lub po prostu inaczej niż osoba wydająca taki osąd by oczekiwała. Ja np. też spotkałem się z okreżleniem mojej osoby jako „dziwnej” tylko dlatego że mam inny typ osobowożci niż osoba która mnie tak okreżliła (ja introwertyk, drua osoba ekstrawertyk, jeżli nie wiecie o co chodzi to naprawde warto choć trooszkę o tym poczytać).

    Twój przyjaciel nie zachował się nienormalnie ograniczając kontakt z Tobą – wręcz przeciwnie, zachował się całkiem naormalnie jak na ten wiek (zakładam że Twój rówieżnik, czyli 15-17 lat) i sytuacje. Nienormalne jak dla mnie jest tylko to, że uwierzył koleżankom a nie wolał przekonac się sam jaka jesteż. Może po prostu jeszcze nie wie że kobietom nie można ufać jesli osądzają inną kobietę.

    Daj mu czas, nie naciskaj na niego, jak mu zależy to się odezwie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Faceci są nienormalni!"

Przewiń na górę