fajne ciuchy?

  • Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ananeczka, bardzo fajna stylizacja 🙂 nie mogę się doczekać już wiosny, żeby zrzucić grubą kurtkę i w takie ciuchu wskoczyć 😉 żwietna ta kurteczka na zdjęciu, co to za marka?

    annag
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ładne choć ja wolę zdecydowanie bardziej kobiece koszulki cos jak ta własnie z Bialcon rabarbar.bialcon.pl/nowosci/bluzki/bluzka-szary-8804.html

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    ładnej i stylowej odzieży możecie także poszukać w sklepach internetowych lub na allegro gdzie dobrych ofert nie brakuje,a do tego ceny są zdecydowanie niższe,szczególnie teraz podczas wakacji.

    stylowa.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    temat rzeka jak i to gdzie szukać fajnych ciuszków jest tego tyle, że tyko kasę szykować. 😀

    Basia Kowalska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    wiele jest sklepów internetowych typu zoio.pl , vubu itp. wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.

    Julia Kjulia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    To prawda, teraz w necie można znaleźć setki sklepów z fajnymi ciuchami, ja ostatnio zachwycam się sukienkami z [usunięto_link] i bardzo je sobie chwalę. W końcu jest lato i spodnie idą w odstawkę! 😉

    Angelika Wrzos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wiosna motywuje do odświeżenia szafy! Ja ostatnio zachwycam się moją nową ramoneską z Netmody. Uwielbiam ten sklep 🙂

    lobomix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja polecam sklep z unikatowymi skarpetkami w różnych kolorach takapara.com

    Zofia789
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja ostatnio lubię robić zakupy w sklepach internetowych które mają kilka marek u siebie. Zamawiam, dostarcza jeden kurier, mierzę i ewentualnie odsyłam to co nie pasuje. To się mocno u mnie sprawdza, tak przekonałam sie do kilku marek premimu które kiedyś wydawały mi się za drogie, teraz po dłużyszm noszeniu uważam, że czasem warto zapłacić więcej….Tommy Hilfiger, Calvin Klein….

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    zgadzam się. ja już dawno przestałam się zachwycać rzeczami, tylko dlatego, że są tanie i kupować na ilość… kiedyś niestety tak robiłam, ale teraz zmądrzałam. też sięgam teraz bo droższe marki, ale takie, że wiem, ze jednak ponoszę je dłużej niż jeden, czy dwa sezony, albo, że po jednym praniu będą wyglądać, jak szmatki do sprzątania 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fajne ciuchy?"

Przewiń na górę