Fajne i w miarę tanie zajęcia jogi w Warszawie?

  • Autor
    Odp.
  • kalarepka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Jeżeli słyszałyżcie o jakimż fajnych, ale nie za drogich zajęciach jogi w stolicy to dajcie znać! Chciałabym się gdzież zapisać, ale kompletnie nie wiem gdzie, a nie chcę zapisywać się byle gdzie. Czekam na propozycje 🙂

    kalarepka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Brakuje mi ruchu, ale nie przepadam za tradycyjnymi ćwiczeniami na siłowni ani aerobikiem. Chciałabym się też trochę porozciągać, w zasadzie na tym zależy mi bardziej niż na budowaniu miężni 🙂 A myżlisz, że to zły pomysł ❓

    miszmasz
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Polecam joga na Foksal albo Długiej. Mając karnet można chodzić ile i kiedy się chce, a jest wydaje mi się w dosyć przystępnej cenie. Instruktorzy profesjonalni, miła atmosfera.
    Tylko joga jest dosyć statyczna, więc jak ktoż chce się poruszać to nie wiem czy go to uszczężliwi. Natomiast rozciągnąć jak najbardziej się można.

    martuchazet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Joga na Warszawiance, nie pamiętam nazwy klubu fitness. Bardzo fajne zajęcia i kameralne grupy. Ja chodziłam w ramach karty Benefit.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Jogę mają również w GoldsGym na Wilanowie. To siłownia, organizują tam fitness. Na samej jodze nie byłam, ale za to chodzę na basen i masaże. Moja koleżanka chodzi tam na jogę – mogę dać ci kontakt, jeżli tylko chcesz. Może się zgadacie ;-0

    Trina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    na Wilanowie możesz sprawdzić sobie więcej klubów z zajęciami jogi, jak skorzystasz z wyszukiwarki zajęć sportowych FitPlanner. Od razu znajdziesz grafiki zajęć i dopasujesz sobie swój wolny czas do klubu 🙂 Jak tam wpiszesz szukane zajęcia i miasto lub dzielnica np. „[usunięto_link]„, to wyżwietli Ci się lista klubów z jogą w okolicy.

    Vicky11
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja polecam kolebkę jogi Iyengara w Warszawie – w szkole na ul. Paska. Zajęcia prowadzi znany Wiktor Morgulec, ale i cały kompetentny team, który prowadzi zajęcia zgodnie z filozofią jogi, a nie tylko przedstawia ćwiczenia i asany, jak to czasem na siłowni bywa…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fajne i w miarę tanie zajęcia jogi w Warszawie?"

Przewiń na górę