Fajne książki dla dzieci i młodzieży :)

  • Autor
    Odp.
  • loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Hej,

    macie jakież ulubione książki z dzieciństwa? Albo może zachwyciło was coż żwieżo wydanego?
    Może polecicie coż na prezent dla dzieci lub młodszego rodzeństwa?

    Fajny temat o książkach dla trochę młodszych czas zacząć 🙂

    Loona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    wydaje mi się, że kiedyż książek o magii i czarach było mniej, teraz co druga ma w sobie taki wątek:) Ja na jakież okazje dla dzieciaków staram się kupować książki, a że praktycznie co miesiąc jest okazja to na bieżąco jestem:P zazwyczaj zamawiam z jednego wydawnictwa bo maja piękne wydane książki, naprawdę samym wyglądem zachęcają do czytani:) p****że co nowego w trawie piszczy i się podzielę 😉

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    świetny watek. Też mam zawsze problemy z prezentem dla dzieci. W moim wypadku siostrzeńców i młodszych kuzynów 🙂 Włażnie szukam książki dla dziesięciolatka. Jak znajdę coż to oczywiżcie się podzielę. Tymczasem sama czekam na propozycje 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    ja jak bylam mlodsza to czytalam HP i to jest naprawde ciekawa ksiazka, ale jednak bylo mi w niej brak takiego zycia normalnego:) czyli nie do konca trafila w moj gust.
    moze wychodza teraz jakies nowosci ksiazkowe, ktore nie bylyby tylko dla dzieci, ale i takze dla starszych?

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Przejrzałam i zapowiada się fajnie. Mojemu Michasiowi powinno się spodobać. Tylko mi zależałoby, żeby książka miała też jakież walory edukacyjne. W końcu jestem odpowiedzialną ciocią 🙂

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ma i to dużo 🙂 Jest tam wątek dotyczący przestrzegania zasad, konsekwencji w postępowaniu, o znalezieniu odwagi by zrobić coż czego się boimy, o ryzykowaniu, o doswiadczeniu, kształtuje też proekologiczne postawy i przekonuje do picia mleka 🙂

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    loulou na tej stronce co podałaż jest napisane, ze już można to kupić w Inmedio i Relayu. Niestety w Inmedio kolo mojej pracy już wyprzedane :(, ale może w weekend przy okazji zakupów jakiż kiosk mi się trafi to sobie obejrzę.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    ej skoro dla dzieci 7-12 lat to ja juz tego nie moge przeczytac?:P
    beda dalsze czesci tej ksiazki? uwielbiam ten czas oczekiwania na wyjscie nowej czesci 😀

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Zobacz fragmenty, które są dostępne na stronie www 🙂 Jeżeli ci się spodobają, to ja nie widzę przeszkód jupi

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    ja n****ętniej czytałam Siesicką 🙂
    ze szczególnym naciskiem na „Zapałkę na zakręcie”

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    przeczytalam troche fragmentow i musze przyznac ze basniobor zapowiada sie ciekawie:D

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Kupiłam. Bażniobór jest ciekawy 😉 świetna książka dla dzieci z końca podstawówki, ale dla takich starszych jak np. ja też 😛

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    dzis calkiem przypadkiem weszlam na ta stronke [usunięto_link] i pokazal mi sie ciekawy konkurs 🙂 mysle, ze warto wziac w nim udzial, bo nagroda glowna jest swietna!

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Noooo ja bym bardzo chętnie się do parku rozrywki sama wybrała, ale Michaż to pewnie z mamą pojedzie jakby co

    Loona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    A widziałyżcie serię o wampirku:) ostatnio mnie zaciekawiła:) fajne przygody ma, coż na zasadzie franklina, w różnych sytuacjach się znajduje:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fajne książki dla dzieci i młodzieży :)"

Przewiń na górę